Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Топ-5 CMS для просування сайтів у 2022 році

Топ-5 CMS для просування сайтів у 2022 році

Content Management System (CMS), в народі іменується движком, використовується для створення веб-сайтів. Досить часто недосвідчені веб-розробники задаються питанням – чи впливає cms на просування? Відповідь очевидна, впливає. Особливо Ви могли це відчути, якщо хоча б раз спробували побудувати сайт на одному з самописних движків.

Нижче ми навели перелік атрибутів, властивих CMS для SEO.

7 головних атрибутів CMS для SEO-просування

 1. Зміна URL. Напевно, кожен з нас не раз помічав, що сторінки деяких сайтів мають адресу типу www.nameofyoursite.com/index.php?q=1. Однак, для того щоб Ваш сайт ранжирувався у пошукових системах, його URL повинні бути дружніми для людини, тобто, містити в собі транслітеровані назви розділів і самого товару. Деякі не дуже просунуті движки не дозволяють це зробити.
 2. Опція редагування метатегів. Далеко не всі CMS містять опцію редагування таких параметрів, як title, description і keywords для кожної сторінки. Наприклад, деякі з них автоматично переносять дані із заголовка та короткого опису до товару.
 3. Зручне форматування підзаголовків. Створити теги h1-h6 можна в будь-який CMS, але не кожна CMS дозволяє це робити просто, без потреби “влізання” в програмний код сайту. Даний тип тегів дозволяє пошуковим роботам ідентифікувати тематику Вашого сайту та швидше знаходити ключові слова і словосполучення.
 4. Відображення карти сайту в форматі XML. Карта сайту – це список сторінок сайту в спеціальному форматі XML, представлений в ієрархічному порядку. Така карта робить Ваш інтернет-майданчик впізнаваним для роботів пошукових систем, що безпосередньо впливає на успішність SEO.
 5. Присутність адміністративної панелі для редагування головної сторінки. Деякі движки з якихось причин не допускають внесення змін головної сторінки сайту через редактор, і адміністратору доводиться правити її атрибути безпосередньо у програмному коді. Це не дуже зручно, особливо для тих, хто обрав движок через недостатні знання html, css та xml.
 6. Наявність простого у використанні редактора для контенту. Редактор контенту є на будь-якому движку. Але далеко не на будь-якому движку є ЗРУЧНИЙ редактор контенту. Він повинен містити кнопки для редагування шрифтів, стилів і інших css-атрибутів, а також мати можливість завантаження зображень і відеороликів різних форматів. Крім того, редактор не повинен автоматично форматувати Ваш текст (бувають випадки, коли редактори на деяких CMS автоматично виставляють відступи і вирівнюють текст).
 7. Підтримка великої кількості цікавих плагінів. Чудово, якщо обрана Вами CMS сумісна з великою кількістю незалежних модулів, які дозволяють захистити Ваш сайт від спаму, синхронізувати розробку стандартної версії сайту з мобільною версією, створити соціальний замок для активування діяльності користувачів в рамках Вашого сайту і т.д.

Тепер розглянемо 5 загальновизнаних движків, які мають усі перераховані вище характеристики

CMS

5 кращих CMS 2017 для SEO-просування

 • WordPress. Дана платформа, на думку багатьох розробників, – це найкраща cms для пошукового просування. Вона має низький поріг входу та ідеально підходить як для базової, так і для поглибленої оптимізації сторінок сайту. У цьому Вам зможуть допомогти абсолютно безкоштовні плагіни Cyr to Lat EnhancedWordPress SEO by YoastAll in One SEO PackDL Robots.txtGoogle XML MapsAdd Meta TagsAdvanced Custom Fields і т.д.
 • Yii. Фреймворк Yii надає користувачам можливість підключити розширення Yii SEO, призначене для оптимізації контенту Вашого сайту. Серед його переваг – підтримка сайтів, написаних на декількох мовах, використання зворотної ієрархії для пошуку метаданих, а також додавання метатегів відомих соціальних мереж (наприклад, FB meta).
 • Drupal. CMS Drupal пропонує величезний вибір модулів для SEO. Лише за приблизними підрахунками їх близько 50-ти. Крім стандартного набору опцій для просування у пошукових системах, Drupal також надає ряд унікальних можливостей, серед яких- SEO WatcherSEO Compliance CheckerScribe SEO AnalyzerSEO FriendShURLy і т.д.
 • eeZ. Маючи продуманий набір для базового SEO (відстеження дублювання контенту, транслітерація посилань, редагування назв сторінок, оптимізація описів та ін.), EZ надає окремий сервіс MOZ з досить просунутими (як платними, так і безкоштовними) можливостями внутрішнього просування сайту.
 • Joomla. І хоча дана платформа у порівнянні з іншими 4-ма є порівняно “недружньою” з точки зору SEO, все ж її досить часто вибирають розробники для створення сайтів. Щоб полегшити процес оптимізації, встановіть собі редактор JCE разом з компонентом SEO Boss Pro, а також переналаштуйте файл .htaccess.

Висновок

Як показує досвід веб-розробників, WordPress – це найкраща CMS для просування сайту. Саме тому якщо Ви хочете самостійно розробити сайт, який має безліч інструментів для внутрішньої SEO-оптимізації, WordPress стане оптимальним вибором.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь