Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Ціна розробки та підтримки магазину на Magento

Ціна розробки та підтримки магазину на Magento

Платформа Magento є найпопулярнішою та затребуваною CMS для створення онлайн-магазину. Вартість розробки сайту на цьому движку відграє велику роль, а іноді є вирішальним фактором у прийнятті рішення при її виборі. Тому перш ніж зробити такий відповідальний крок, як розробка інтернет-магазину, необхідно розібратися з основними етапами цього процесу, виконуваних робіт і цінами.

Які основні етапи розробки онлайн-магазину на базі Magento?

Розробка онлайн-проекту на даній CMS передбачає обов’язкове проходження 4-х етапів.

Етап № 1. Аналіз і планування

Перед початком робіт слід підрахувати приблизну кількість товарів, які будуть представлені в магазині. Це обов’язкова умова, тому що від кількості товарів залежить розмір бази даних і вимоги платформи Мадженто до хостингу. Також на етапі аналізу та планування слід провести аналіз базових функцій платформи, вибрати ідею для дизайну онлайн-проекту, скласти технічне завдання та перелік необхідних додаткових розширень.

Вибрані розширення (модулі) зроблять базовий проект більш функціональним і продуманим. Можна знайти вже готові розширення, хоча зазвичай програмісти пишуть їх з нуля, «підганяючи» під унікальний проект.

Зверніть увагу, що найважливішим на цьому етапі є техзавдання, оскільки воно дає чітке розуміння про:

  • структуру майбутнього інтернет-магазину, його розділи та інформаційні блоки;
  • про те, який движок краще підійде для проекту;
  • наявність певного функціоналу – кошики, форми замовлення, персонального кабінету клієнта, способах оплати та доставки, зворотного зв’язку і т. д.;
  • необхідність інтеграції з іншими програмами;
  • необхідність у додаткових модулях;
  • використання правильних для Вашої цільової аудиторії маркетингових інструментів.

Хто обов’язково повинен бути у команді? Етап аналізу та планування не може обійтися без бізнес-аналітика, менеджера проекту, технічного фахівця і UX-фахівця.

Етап № 2. Дизайн і розробка сайту

Тут відбувається створення дизайну інтернет-магазину та розробка самого сайту. Онлайн-проекти, реалізовані на базі Мадженто, повинні бути адаптивними, привабливо виглядати на екрані з будь-яким розширенням, швидко завантажуватися. Тут важливо враховувати настрій і головну фішку компанії, щоб сайт набув індивідуальності та привабливості для клієнта. Це дозволить в майбутньому істотно підвищити кількість продажів і відвідувань сайту. На цьому етапі замовник повинен бути максимально залучений до процесу розробки сайту.

Хто обов’язково повинен бути у команді? В етапі дизайну та розробки сайту повинні обов’язково брати участь менеджер проекту і дизайнер.

Цена магазина на Magento

Етап № 3. Тестування і запуск проекту

Після розробки онлайн-магазину, його обов’язково слід протестувати на сервері. Це дозволить усунути всі баги ще до запуску проекту. Переносити сайт на робочий сервер краще після успішного проходження перевірки.

Хто обов’язково повинен бути у команді? На цьому етапі проект повинні курирувати менеджер, HTML-верстальник, програміст, QA-фахівець, контент-менеджер і системний адміністратор.

Етап № 4. Постійний розвиток магазину

Після запуску інтернет-магазину важливо продовжувати весь час розвивати проект, не зупиняючись на досягнутих результатах. Можна застосовувати сео-оптимізацію, контекстну рекламу, email-маркетинг та багато інших способів просування сайту. Не варто забувати про оновлення, технічне удосконалення, опції та розширення. Все це зробить онлайн-магазин зручним, сучасним і цікавим для клієнтів. Щоб стати ще ближчим до цільової аудиторії, розробіть мобільний додаток для інтернет-магазину, через який будете робити розсилки про акції, знижки та інші привабливі фішки.

Розробка сайту на Magento: ціни

Ціна розробки кожного сайту залежить від його складності, бажаного рівня функціональності та кількості витрачених годин. В принципі, рівні сайтів можна умовно розділити на три групи:

  1. Рівень перший – онлайн-магазин, який працює в одній країні та має одну ЦА. Стандартна ситуація: компанія, яка займається роздрібною торгівлею, запускає інтернет-магазин, щоб працювати в рамках своєї країни. Ціна подібного сайту залежить від додавання функцій та модулів, і в середньому становить від 6 000 $ до 10 000 $.
  2. Рівень другий – аналогічні онлайн-магазини, але вже для кількох країн, з різними мовами, цінами та способами доставки. Як правило, подібні проекти запускають великі корпорації для різної ЦА. Це більш складне рішення, тому коштувати буде дорожче – в середньому від 11 000 $ до 20 000 $.
  3. Рівень третій – величезні інтернет-магазини типу eBay, де користувачі можуть не тільки купувати, але й продавати. Тобто, це об’єднання великої кількості інтернет-магазинів на одній CMS. Розробка такого проекту дуже трудоємкий процес, тому ціна його починається від 20 000 $ і не має верхньої межі.

Обираючи підрядника для розробки онлайн-проекту на платформі Magento, важливо пам’ятати, що від якості його роботи буде залежати успішність бізнесу в подальшому. Тому підходьте до вибору фахівців і CMS усвідомлено, ретельно зваживши всі «за» і «проти».

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь