Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Унікальність текстів та її роль в якості вашого сайту

Унікальність текстів та її роль в якості вашого сайту

Унікальність — якісна характеристика тексту, яка безпосередньо впливає як на успішність ресурсу, так і на імідж компанії загалом. Для відмінних оцінок як із боку аудиторії, так і пошукових систем, контент має не просто надавати вагому й актуальну інформацію, а й мати максимальну індивідуальність. Контент, написаний фахівцем без використання готового прикладу, — найкорисніший, адже забезпечує краще ранжування в пошукових системах. А гарне ранжування допомагає успішно розкручувати вебсайт у мережі.

Поняття «унікальності» має на увазі:

  • Технічну унікальність. Після попереднього вивчення й дослідження теми, компанії, завдання, створений текст має бути унікальним у технічному плані, а не дублювати інші (свої або чужі) тексти, навіть частково. Для перевірки цієї характеристики є різні сервіси та програми. Використовуєте уривки чужого тексту? Отримайте дозвіл, цитуйте й давайте посилання на оригінал.
  • Смислова унікальність. У вашого текстового контенту має бути мета — він повинен бути релевантним і цікавим вашій ЦА, відповідати на питання, що в неї з’являються, давати корисну інформацію, показувати характер і цінності вашої компанії, відповідати розробленому Tone of Voice.

Ранжування визначається релевантністю. Споживач не стільки хоче щось почитати, як отримати відповідь на своє питання. Структурований і логічний текст завжди буде набагато привабливішим для нього, адже такий формат подачі завжди полегшує пошук і сприйняття інформації.

У процесі наповнення своїх ресурсів контентом і його створенні враховуйте перераховані вище чинники — після прочитання інформативної і якісної статті в багатьох виникає питання: «А тут дійсно дуже цікаво, чому я раніше сюди не заходив?»

Кредо неповторності

Уявімо ситуацію: у процесі підготовки або безпосередньо під час дискусії вам необхідно аргументувати свою точку зору — тобто спочатку ви формуєте свою точку зору й лише потім шукайте для неї аргументи, цитуєте і наводите приклади. У такий спосіб ви формуєте образ експерта, а не просто переказуєте чужі думки.

unikalnost tekstov i ee rol 1

Первинна складова хорошого контенту

Звичайно, найголовніше — безпосередньо високий показник під час перевірки. Але це тільки з технічного боку. Помічали, як часто під час пошуку відповіді на всього одне питання ви часто читаєте масу практично однакових текстів? Ось-ось, а його творці не сильно помічають. А варто було б. Авторський стиль — жила, що дає змогу створювати не «машинне» текстове наповнення за шаблонами, а працювати над власним стилем оповіді, вчитися викликати відгуки і якісь відчуття у своїй аудиторії під час прочитання. Якщо говорити про комерцію, то індивідуальність дарує бренду ще один логотип у вигляді особливого символу — контент-асоціації, який навіть через кілька днів буде згадуватися.

Як розвивати авторство на вебсайті?

Перший і основний пункт — практика. Якщо ви копірайтер вебстудії, задумайтеся про створення свого блогу, або хоча б про особистий блокнот з новими ідеями переведення думок у слова, який пізніше можна буде продемонструвати колегам. Ні, не для оцінки якості — для реакції, яку він викличе. Тоді вам буде легше розуміти напрям розвитку своїх текстів.

Другим пунктом є читання. Ця порада — класика! Більше читаєте — більше знаєте, як би банально це не звучало. Аналізуйте прочитане, вдивляйтеся в стилістику, використовуйте нестандартні асоціації, працюйте зі словами, включайте незвичайні висловлювання, виробляйте звички автора. У такий спосіб ви зрозумієте принцип роботи тексту і зможете сформувати план подальших дій у розвитку свого.

Аналіз — наступний чинник роботи над текстом. Якщо ви помічали за собою шаблони, ви точно відчували необхідність оптимізації тексту. Це й називається розвитком. Регулярно перевіряйте свої тексти на ефективність і працюйте над їхнім поліпшенням.

Унікальність і її роль у якості вашого сайту | Підсумок

Справжня унікальність дає змогу досягати великих висот бізнесу. Ваш вебсайт не просто почне приємно радувати високою відвідуваністю, а й стане предметом справжнього інтересу для вашої реальної й потенційної ЦА. Унікальний текст у комплексі з іншими елементами, що створюють бренд та просувають його, веде до унікальності бізнесу. А унікальність бізнесу — найнадійніший спосіб відмежуватись від конкурентів і сформувати популярний бренд.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь