Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Унікальний текст

Унікальний текст

Що таке «унікальний текст»? Почнемо з того, що це поняття може ставитися як до якісних, так і до технічних характеристик тексту. Тобто текст, який і фізично, і за сенсом є оригінальним. І ваш кращий вибір — унікальний у всіх сенсах текст. Так ви зможете гарантувати якість текстового контенту на вашому ресурсі, працювати на формування й підтримання певного іміджу, показувати в тексті характер, цінності та особливості компанії, ефективно просувати як контент, так і майданчик, і саму компанію.

Справжній фахівець створює цікаві, інформативні та функціональні тексти, дотримується обумовленого й затвердженого технічного завдання з максимальною технічною унікальністю.

Унікальний текст | Плюси й мінуси

Як і в будь-якого елементу вебресурсу, у контенту, у тому числі текстового, можуть бути як плюси, так і мінуси. Почнемо з переваг:

  1. По-справжньому якісний текст сприяє ефективному просуванню вебсайтів. Пошукові системи Google & Яндекс борються з вебресурсами, з плагіатом, а унікальний контент навпаки — заохочується. Проте сам оригінальний текст практично не впливає на результат видавання в пошуковику. Для попадання на вищі позиції видавання необхідно задуматися про цікавий дизайн, інші види контенту, добре розроблене семантичне ядро, ключові слова і багато іншого.
  2. Лояльність аудиторії — ще один найважливіший компонент успішності. Унікальні тексти дають змогу вашій компанії відрізнятися від конкурентних ресурсів, а значить для потенційних клієнтів ви будете предметом цікавості. Однак текст необхідно робити не просто оригінальним, але й інформаційним, корисним, адже тільки так він буде виправдовувати кожну інвестицію.

Поміж мінусів:

  1. Це може бути дорого. Якісні й корисні тексти дорожче текстів на популярних біржах. Текст із біржі в кращому випадку має технічну унікальність. Будь-яке вкладення в оригінальний і продуманий текст окупиться, адже замовники отримують максимально дієвий інструмент, що дає змогу пересувати ресурс як у пошукових системах, так і поміж аудиторії, що безпосередньо приносить прибуток. Унікальні тексти не є панацеєю в питанні просування, проте однозначно сприяють цьому. Для отримання значного результату, текст має застосовуватися поряд із «білим» SEO. Кожен оригінальний текст вашого ресурсу мусить надавати актуальну й корисну інформацію, а ось релевантність, грамотність і технічна унікальність мають йти за замовчуванням.
  2. Це може бути довше, ніж зазвичай. Гарна стаття передбачає проведення дослідження — збір і аналіз інформації й лише потім формується текст, у правильному для вашої компанії напрямку, сфері її роботи й стилі цільової аудиторії. Вимоги до текстів різняться й залежно від майданчиків, на яких вони публікуються. Автор бере до уваги характеристики майданчика, поведінку й очікування її аудиторії, мету тексту й ще безліч моментів. Як ви розумієте, такий процес може займати більше часу, ніж напівавтоматична генерація технічно унікального контенту.
Створення унікального тексту

З чого складається процес написання текстів?

Створення навіть невеликих якісних статей передбачає серйозну працю фахівця-копірайтера. Між отриманням замовлення й публікацією текст проживає повноцінне життя разом зі своїм автором:

  1. Проведення аналізу та інформаційний бриф. На їхній основі складається завдання для копірайтера. Безпосередньому ТЗ передує ґрунтовна підготовка: вивчення тематики й ніші підприємства, складання повного семантичного ядра й обробка отриманої інформації. Також аналізується ринок з упором на регіональні особливості та аудиторію, адже тексти створюються безпосередньо для користувача. Вивчається його спосіб життя, мова, професійна термінологія, сфера інтересів та інші елементи, необхідні для подальшого створення зрозумілого й корисного контенту — тексту, що стимулює ЦА купити продукт або послугу.
  2. Планування. Відповідно до цілей і місця розміщення тексту й на підставі отриманої під час аналізу й безпосередньо від клієнта інформації створюється план тексту. План — це фундамент для подальшого створення й побудови структурованого тексту.
  3. Чернетка. Пишеться чорновий варіант статті, додаються й органічно вбудовуються в текст необхідні ключові запити.
  4. Заголовки й підзаголовки. Хоча назва тексту може бути затверджена ще перед написанням тексту, низка заголовків і підзаголовків створюється вже після створення статті.
  5. Редакція. Остання стадія, де копірайтери шліфують текст. Стаття доводиться до необхідного в рамках ТЗ ідеалу, текст перевіряється на грамотність.

Скільки коштує унікальний текст?

Вартість текстів залежить від тематики, обсягу, мети, термінів і рівня кваліфікації автора.

У вебстудії Centum-D працюють справжні професіонали своєї справи, здатні не просто створити унікальний текст, а й опрацювати його, незалежно від складності. Ми створюємо по-справжньому якісний контент, який виконує свої завдання. Ціни на написання текстів стартують від 120 грн за 1000 знаків без пробілів. Вартість 1000 знаків англійською мовою починається від $ 7.

Унікальний текст | Підсумок

Якщо ви плануєте серйозно займатися розвитком свого бізнесу в мережі, то не можна виключати унікальний і корисний контент зі своїх інструментів на шляху до вершини. У такий спосіб ви гарантуєте собі максимально ефективне просування, а клієнтів забезпечуєте інформацією, яка може відповісти на кожне питання і пробудити цікавість.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь