Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Види цільових сторінок

Види цільових сторінок

Без перебільшень, на будь-якому комерційному сайті головну роль відіграють цільові сторінки. Залежно від виконуваних завдань їх можна розділити на 7 видів:

 • Головна.
  Найпростіший варіант – коли в якості цільової виступає домашня сторінка сайту. Відвідувач, що опинився на ній відразу ж можна спонукати до здійснення необхідної дії. Однак, через надлишок інформації та наявності великої кількості відволікаючих елементів увагу користувачів розсіюється. Тому конверсія таких неоптимізованих сторінок досить низька.
 • Рекламна.
  Будь-яка з таких сторінок рясніє рекламою, яка буквально «атакує» відвідувача текстовою, графічною та відеоінформацією про продукт або послугу в будь-якій частині перебування на сторінці. Тому захопленому зненацька користувачеві нічого не залишається, як натиснути на цільову кнопку, в потрібному місці розташовану на рекламної сторінці. Але якщо методи залучення уваги здадуться користувачеві вкрай агресивними, його відповідна реакція може бути і протилежною: він просто піде зі сторінки.
 • Незалежна (мікросайт).
  Такі додаткові сторінки можна побачити на сайтах великих компаній (наприклад, автомобільних) або популярних інтернет-порталів (наприклад, кіноіндустрії). Мікросайт відрізняється від основного сайту своєю навігацією та структурою і створюється для підвищення впізнаваності бренду в мережі. На незалежних цільових сторінках розміщується мінімум тексту, а основний акцент робиться на зображеннях і відеоматеріалі. З цієї причини створення незалежних сторінок вимагає великих тимчасових і фінансових витрат, які можуть дозволити собі компанії з числа відомих (наприклад, BMW, Nike та ін).
 • CTR-сторінка.
  Найбільш поширений тип продаючих майданчиків, мета яких за аналогією з рекламним оголошенням – схилити відвідувача до негайного здійснення покупки/замовлення послуги/скачування прайса і т.д. Обов’язкові складові CTR-сторінки – яскраво оформлений дизайн, повідомлення про спеціальну пропозицію (знижки, сезонний розпродаж і т.д.), таймери, помітна кнопка «сall-to-аction». При цьому важливо, щоб кожна деталь була ретельно продумана та якісно реалізована на сторінці. Комплексний вплив цих маркетингових прийомів дозволяє домогтися від більшості користувачів позитивної реакції.
Виды целевых страниц
 • Інформаційна лід-сторінка.
  Не поступаються за популярністю CTR-сторінкам так звані лід-сторінки. Їх завданням є не прямий продаж товарів або послуг, а збір контактних даних про цільову аудиторію. Отримана інформація використовується у подальшому для електронних розсилок або здійснення холодних дзвінків. Залишити контакти про себе відвідувача спонукають різні хитрощі у вигляді бонусів, пропонованих на сторінці-магніті: наприклад, безкоштовне скачування навчального курсу, отримання скидочного купона і т.д. Майте на увазі: чим меншу кількість полів пропонується заповнити у спеціальній формі на лід-сторінці, тим вище конверсія.
 • Вірусна.
  На відміну від рекламних інтернет-майданчиків, при попаданні на вірусні сторінки відвідувачі абсолютно не відчувають на собі тиску реклами. Тут відсутні кнопки замовлення товарів/послуг або збору даних, а є цікавий контент, в якому можна помітити і логотип компанії. Завдяки розважальному характеру таких майданчиків у відвідувачів на рівні підсвідомості підвищується рівень довіри до бренду.
 • Диференційована.
  Це «вбудовані» в основний сайт сторінки, до створення яких найчастіше вдаються компанії, що спеціалізуються на торгівлі різними категоріями товарів (інтернет-магазини).

Вибираючи, на якому варіанті з можливих зупинитися, слід брати до уваги кінцеву мету створення сторінки, товар або послугу, що пропонуються, наявний основний сайт і багато інших чинників. При зверненні до веб-студії «CENTUM-D» досвідчені фахівці допоможуть Вам визначитися з видом цільової сторінки з урахуванням індивідуальних вимог бізнесу, а також оформлять її за всіма правилами та запустять до роботи.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь