Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Все про створення сайтів

Все про створення сайтів

Якщо ви маєте власний бізнес, торгову точку, магазини й т. ін., думка про створення свого сайту вас точно відвідувала. Не до кінця розумієте рівень користі, яку надає сайт або просто хочете знати все про створення сайтів? Ця стаття докладно розповість про кожен нюанс, особливості процесу.

Найголовніше — створення вебресурсу є потужним маркетинговим інструментом, що дає змогу справлятися з безліччю різних завдань, починаючи продажем та інформуванням, і закінчуючи створенням свого іміджу, підвищенням лояльності користувачів. Грамотне розроблення і просування вебсайту дає змогу заявляти про свій бізнес, супроводжуючи це величезною користю у вигляді отримання прибутку, популярності, досягнення цілей.

Вебсайт є простою необхідністю в наш час — динамічність світу, який іде у світ інтернету, викликає величезну значущість вебсайтів, створенню яких необхідно приділяти максимальну увагу.

Що таке створення сайтів під ключ?

До теми «Все про створення сайтів» чудово підходить і питання про розроблення під ключ. Такий тип розроблення є неймовірно популярною й потрібною темою, що має на увазі перелік маніпуляцій зі створення ресурсу та його подальшої підтримки. Кілька пунктів, які проливають світло на цей варіант:

 • розроблення тз (технічне завдання), що враховує кожне побажання клієнта, терміни, низку ресурсів, необхідних для робіт;
 • опрацювання дизайну, проведення верстання та програмування, контентне наповнення вебсайту;
 • проведення первинної оптимізації й підтримки.

Який сайт підійде для вас?

Якщо ви переконані в необхідності вебсайту, настав час визначитися з його типом. Для кожної мети є певні типи сайтів, які можуть виконувати ті чи інші завдання.

 • корпоративні. такий тип відмінно підходить компаніям різних профілів. за допомогою нього можливо як формувати імідж підприємства, так і на гідному рівні представлятися суспільству. також можливе створення корпоративної культури в межах самої контори. такі сайти дають змогу надавати необхідну інформацію споживачам та співробітникам — новини, акції, спеціальні пропозиції. такий хід однозначно сприяє підвищенню рівня лояльності.
 • інтернет-магазини. тут усе очевидно — це ваш вибір, якщо хочете увійти в продажі в інтернеті. він може служити продовженням уже наявного бізнесу, так і стати повністю новим. основна мета таких проєктів — реалізовувати товар у мережі й отримувати прибуток.
 • сайти-візитки. призначені для надання споживачеві ознайомчої інформації про ваш бізнес. зазвичай не займаються продажем продукції, але інформують про те, чим займається компанія або її поодинокі підрозділи.
 • landing page. цільова сторінка потрібна для тих, хто прагне оперативно й дієво залучитися увагою користувача до конкретної продукції або підприємства. зазвичай перехід на такий сайт відбувається за допомогою контекстної реклами або соцмереж. Лендінг створюються швидше за інші сайти, а також не вимагає великої кількості матеріальних і часових ресурсів. рівень ефективності таких ресурсів може бути навіть більше, ніж у повноцінних вебмагазинів.
Створення сайту

Скільки коштує створити сайт?

Звичайно, точної суми, необхідної для розроблення вебресурсу, не існує — вона завжди оцінюється в індивідуальному порядку. Чинники, що впливають на вартість:

 • тематика ресурсу, його комплексність. складні елементи архітектури безпосередньо підвищують вартість.
 • тип cms (система керування вмістом), верстання, дизайн. блоковий тип верстання зазвичай дорожче табличного.
 • розробник. тут уже впливає професіоналізм, навички, досвід. досвідчені фахівці дорожчі, але ви отримуєте стовідсоткові гарантії якості та відмінного результату. варто підкреслити, що тут економити не варто — ви ризикуєте накликати на себе множинні витрати, якщо звернетеся до недосвідчених фахівців.
 • масштаб робіт. запитайте в себе, чи необхідний вам порожній сайт, або, може, його ще потрібно просувати, наповнювати, підтримувати?

У кого замовити сайт?

Який би ви ресурс не вибрали, його розробленням мають займатися фахівці своєї справи — так ви усуваєте подальші доопрацювання, несподівані проблеми, виникнення постійних неполадок. Лише професійні виконавці здатні пропрацювати кожну деталь, чітко дотримуючись ваших вимог і втілюючи кожне побажання. Досвідчені фахівці зазвичай мають достатньо знань і умінь для розроблення вебсайтів будь-якого типу і складності. Centum-D і є таким фахівцем. Наші професіонали вже понад 10 років надають послуги на ринку, а, отже, ми готові надати все для створення сайту, здатного виконувати кожне своє завдання, приносити прибуток і безвідмовно працювати.

Усе про створення сайтів | Підсумовуючи

Під час розроблення сайту багато хто може зустріти низку сумнівів, адже це складно, довго, дорого. Однак у якій справі не потрібно вкладати зусилля для отримання бажаного? Прибуток, трафік, впізнаваність, популярність, розвиток бізнесу загалом — усе це можна досягти лише за наявності чудового вебресурсу, створеного професіоналами. Не бійтеся і пробуйте — лише так ви зрозумієте справжню значущість розвитку бізнесу в мережі.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь