Створення, розробка та просування сайтів Centum-D WordPress універсальне рішення для економії бюджету

WordPress універсальне рішення для економії бюджету

У цій статті розповімо Вам, чому WordPress є універсальним рішенням для сайтів будь-якої тематики. Попутно розглянемо, навіщо взагалі потрібен сайт, які функціональні рішення необхідно впровадити, як розробити технічне завдання. І, звичайно ж, чому слід вибирати платформу WP.

Движок WordPress – ідеальне рішення для сайтів різної спрямованості. На ньому розробляють особисті блоги, щоденники, корпоративні ресурси і навіть інтернет-магазини.

Цілі і завдання сайту

Вони визначаються ще на етапі розробки технічного завдання. Від правильно обраних завдань безпосередньо залежить ефективність ресурсу.

Основні цілі будь-якого проекту:

 • отримання прибутку;
 • залучення клієнтів;
 • зворотній зв’язок;
 • підвищення впізнаваності компанії.

Головне завдання – заробити. Власники блогів/щоденників отримують заробіток від реклами. Корпоративні проекти приносять прибуток, підвищуючи впізнаваність компанії. І так далі.

Переваги сайту

 1. Залучення нових клієнтів з інтернету.
 2. Можливе зниження витрат на зовнішню рекламу.
 3. Оперативність надання важливої ​​та цінної інформації клієнтам.
 4. Зворотній зв’язок з клієнтами.
 5. Повноцінне уявлення про компанію, її можливостей.

Як заробляти за допомогою сайту

Все залежить від спрямованості проекту:

 • інтернет-магазини здійснюють прямі продажі;
 • інформаційні ресурси (в тому числі, блоги та щоденники) приносять дохід від реклами;
 • корпоративні або візитки – залучають нових клієнтів, інформують про продукти та послуги, що дозволяє збільшувати оборот компанії.

Зверніть увагу! Тільки чітке розуміння цілей і завдань сайту в залежності від його напряму дозволить досягти бажаних результатів.

З огляду на все це, підтверджуємо – WordPress універсальне рішення для проектів різної спрямованості. Не вірите? Читайте далі!

Визначення функціональних можливостей

Під функціоналом мається на увазі, що саме і як повинен робити Ваш ресурс. Щоб визначити це, дайте відповідь на наступні питання:

 • чим Ви займаєтесь;
 • яка тематика сайту;
 • хто є Вашою цільовою аудиторією;
 • що саме Ви пропонуєте відвідувачам;
 • яку інформацію хочете донести;
 • якого результату досягти;
 • яку дію має виконати відвідувач.

До речі! Питання важливі. Багато в чому від відповіді на ці питання залежить навіть оформлення. Не кажучи вже про технічні рішення.

Функціонал

Не так давно кожний інтернет-майданчик надавав користувачам простий набір можливостей: читання статей і перегляд фотографій. Сьогодні все значно змінилося. На майданчику реально реалізувати фактично будь-який задум.

Залежно від спрямованості та тематики сайту необхідно реалізувати певні функціональні рішення:

 • реєстрація за допомогою соціальних мереж;
 • чат із консультантом;
 • можливість замовити зворотний дзвінок і отримати його протягом 30 секунд;
 • кнопки соціальних мереж для зручного «розшарювання» статей;
 • підключені платіжні модулі різних систем;
 • он-лайн трансляції відео;
 • демонстрація товару з різних сторін;
 • поштова розсилка;
 • відкриття окремих сторінок тільки для певних категорій користувачів (наприклад, доступ до них, що купили);
 • та багато іншого.

Від рівня функціональності залежить зручність ресурсу. Його сучасність. Якщо проект з низьким рівнем функціональності, користувачі перестануть відвідувати його, віддавши перевагу конкурентним сайтам.

Допомога професіоналів у підборі функціональних рішень

Самостійно виявити набір необхідних функцій часом буває не під силу. Якщо Ви не можете визначитися з функціональними можливостями, фахівці веб-студії Centum-D допоможуть Вам.

Ми, уважно вивчивши особливості і завдання ресурсу, що створюється, вкажемо, без яких функціональних розширень не обійтися.

Відзначимо, що і в даному випадку – WordPress є універсальним рішенням. Оскільки ця платформа має велику кількість функціональних доповнень. Їх не потрібно розробляти з нуля, що істотно заощаджує час на розробку сайту та гроші замовника. Всі плагіни встановлюються за кілька хвилин. Ми виконаємо їх налаштування і розповімо, як ними користуватися.

Крім того, CMS WP дозволяє без проблем у будь-який момент поміняти функціональні можливості, видаливши непотрібні плагіни та встановивши більш актуальні доповнення, розширивши функціонал. Це ніяк не відіб’ється на працездатності ресурсу і його контенті.

Формування технічного завдання

Від чіткості, точності, продуманості технічного завдання залежать наступні моменти:

 • час на розробку;
 • бюджет;
 • зовнішній вигляд і функціональність сайту.

До того ж, даний документ дозволяє зрозуміти, наскільки замовник і розробник розуміють один одного.

ТЗ для замовника: навіщо його потрібно розробляти

 1. Являє собою захист для замовника – якщо виконавець недобросовісний, клієнт завжди зможе відстояти свої інтереси.
 2. Дозволяє чітко донести ідею, структурувати думки, уточнити всі побажання.
 3. Мінімізує ймовірність появи проблем.
 4. Економить бюджет – якщо розробник чітко слідує прописаним у завданні вказівкам, не доведеться декілька раз переробляти одне і те ж, що скоротить витрати на розробку.

ТЗ для виконавця: чому без нього не обійтися

 1. Як і у випадку з замовником, документ захищає виконавця від неадекватної поведінки замовника, що вимагає постійно щось переробити або змінити.
 2. Розробники отримують чіткі інструкції, що підвищує швидкість розробки.
 3. Відсутність зайвих запитань – не потрібно постійно зв’язуватися з клієнтом, щоб уточнити той чи інший момент.

Хто повинен розробляти завдання

Замовник.

Тому що саме він розуміє, що йому необхідно.

Хоча нерідко бувають випадки – замовник не може точно та структуровано викласти свої думки. Часом йому не вистачає знань, розуміння, що має бути на сайті.

Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою, менеджери веб-студії Centum-D візьмуть складання технічного завдання на себе. Після обов’язково узгодять його з Вами, щоб переконатися, що правильно зрозуміли кожен окремий момент.

Складання технічного завдання від Centum-D

Перед складанням завдання в окремих випадках проводиться аналітична робота. Вона необхідна для дослідження цільової аудиторії. Отримана інформація допомагає визначити, яким повинен бути сайт, з якими певними функціональними можливостями.

Розділи технічного завдання: приблизний список необхідних пунктів

 1. Докладна інформація про компанію.
 2. Завдання та цілі сайту. Опис цільової аудиторії, які її потреби будуть вирішені.
 3. Технічні особливості: платформа (CMS), адаптивність і т.д.
 4. Структура – скільки сторінок і яких саме буде на ресурсі. Вказівка ​​основних елементів.
 5. Прописування наскрізних елементів. Під ними маються на увазі ті, що будуть видимими на всіх сторінках. До таких елементів відносяться – шапка, підвал, сайдбарі, спливаючі форми, логотип і т.д.
 6. Візуальне оформлення – вказується бажана кольорова схема, будь-які інші побажання щодо дизайну. В ідеалі – посилання на сайти, оформлення яких подобається.
 7. Функціональні можливості. Залежать від спрямованості проекту. Це можуть бути, як інтегровані платіжні системи, так і модуль для коментарів, кнопки соціальних мереж, онлайн-чат і багато-багато-багато іншого.

Наведений список може змінюватися. Чим складніше проект, тим більш детальним, об’ємним буде ТЗ.

Повторимося, нерідко замовнику складно самостійно підготувати адекватне технічне завдання з повним описом всіх пунктів. Тому проект-менеджери нашої студії готові прийти на допомогу.

WordPress універсальне рішення для сайтів різного типу

При розробці ресурсу можна піти двома шляхами: писати сайт з нуля або ж скористатися готовим движком. Перший варіант вимагає багато часу і великих фінансових вкладень.

Другий – більш економічний і швидкий. Тим більше що існуючі платформи дозволяють створювати сайти будь-якого рівня складності та практично необмежених функціональних можливостей.

Серед подібних рішень особливо виділяється майданчик WordPress, спочатку він розроблявся для блогів. Однак його простота та зручність настільки привернули користувачів, що незабаром движок стали використовувати для ресурсів будь-якого типу. Чи то контентний проект, корпоративне представництво або навіть торгова площадка.

Давайте докладніше розглянемо, чому ж WordPress вважається універсальним рішенням фактично для будь-якого випадку.

1. Безкоштовний доступ

Движок – повністю безкоштовний. Щоб зробити на ньому сайт, не потрібно платити за доступ до платформи. Оплачується лише робота програмістів, які на основі платформи створять ресурс, що відповідатиме Вашим вимогам.

2. Швидкість розробки та економія бюджету

У платформи – відкритий код. Тому програмісти без проблем можуть вносити до нього зміни. Існуючий движок економить час на створення проекту. Ще одна вигода для замовника – менші фінансові витрати, ніж у випадку з розробки ресурсу з нуля.

3. Постійне оновлення та вдосконалення

Команда WordPress постійно працює над удосконаленням платформи. Впроваджуються нові модулі, інноваційні рішення. Що дозволяє:

 • спростити процес розробки сайтів;
 • удосконалити систему;
 • підвищити захист від вірусів і хакерів.

Зверніть увагу! Оновлення встановлюються автоматично. Вони жодним чином не впливають на працездатність сайту та його контентну частину.

4. Проста адміністративна панель

Не виникає проблем з управлінням проектом. Ресурси на Вордпресс – з простою і зрозумілою адміністративною панеллю. Людина впорається з цією роботою, навіть не маючи досвіду та навичок в адмініструванні сайтів.

5. Дружелюбність SEO

Оптимізація та просування сайту у пошукових системах виконується досить просто. По-перше, у платформи чистий код, що позитивно оцінюють пошукові машини. По-друге, існують готові плагіни, які допомагають при оптимізації.

6. Велика кількість модулів, доповнень і плагінів

Є величезна кількість плагінів, за допомогою яких підвищуються функціональні можливості сайтів. З їх допомогою реалізуються фактично будь-які задуми.

Зверніть увагу! Є, як повністю безкоштовні доповнення, так і умовно платні. Під другими маються на увазі ті модулі, які можна використовувати безкоштовно, але без доступу до всіх можливостей. Якщо у Вас невеликий сайт, то купувати розширену версію немає необхідності.

7. Готові теми оформлення

Якщо у Вас поки немає фінансових можливостей для створення унікального дизайну, скористайтеся готовими темами оформлення.

Звичайно, є ймовірність, що Ви зустрінете в мережі ще кілька сайтів з подібним дизайном, але на перших порах, поки розкручуєте проект, це не найбільша проблема.

Підводячи підсумок

Ми спробували переконати Вас, що WordPress є універсальним рішенням при створенні сайтів різного напрямку. Сподіваємося, нам вдалося це. Відзначимо, що навіть не маючи навичок у програмуванні, але просто ознайомившись з тематичним форумом, створити простенький ресурс зможе кожен.

Однак якщо Ви хочете отримати повноцінний, функціональний і унікальний сайт, звертайтеся до професіоналів. Фахівці компанії Centum-D готові взятися за Ваш проект і реалізувати його у найкоротші терміни з мінімально можливими фінансовими витратами.

Якщо Ви не знаєте, яким саме має бути сайт, не можете зрозуміти, хто є цільовою аудиторією, нічого не тямите у функціоналі та ніколи не писали ТЗ – Вам знову до нас! Ми допоможемо у вирішенні і цих проблем.

Після завершення роботи наших фахівців, Ви отримаєте працездатний ресурс. При необхідності – покажемо та розповімо, як ним управляти за допомогою адміністративної панелі.

Готові взяти на себе і просування у пошукових системах, вивівши Ваш проект на перші позиції видачі в Гугл та Яндекс за релевантним тематикою сайту запитам.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь