Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як дізнатися відвідуваність чужого сайту?

Як дізнатися відвідуваність чужого сайту?

Провести аналіз відвідуваності чийогось вебресурсу можливо за допомогою низки особливих вебсервісів для перегляду статистичних даних вебсайту:

  1. 2ip. Цей вебсервіс є популярним і багатофункціональним варіантом, що дає змогу отримувати інформацію про кількість користувачів вебресурсу і про те, скільки разів вебресурс був переглянутий (щодня, щодоби, місяць).
  2. Raskruty & SEOBudget. Вкажіть адресу конкурентного вебресурсу, і кожен сервіс почне зчитувати інформацію лічильників liveinternet та Яндекс.Метрика, надаючи інформацію про трафік (лише тоді, коли ресурс відкритий загальному доступу). Сервіс Raskruty дає можливість користувачам перевіряти рівень відвідуваності безлічі сайтів (не більше ніж 20 ресурсів).
  3. Similarweb & Bravica. Кожен сервіс користується однією базою даних про те, яка відвідуваність у того чи іншого сайту. На контрасті з іншими сайтами ці варіанти мають низку додаткових функцій і надають досить багато інформації (надають інформацію як про кількість користувачів, так і про канали трафіку, призначені для користувача демографічні характеристики і т.ін.).

Кожен сервіс дає можливість скористатися безплатною пробною версією після реєстрації — триватиме вона 14 днів.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь