Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як назвати інтернет-магазин?

Як назвати інтернет-магазин?

Коли приходить час придумати назву для інтернет-магазину, це виявляється не так просто зробити, як здається на перший погляд. Тут важливо не помилитися, оскільки некоректно підібране «ім’я корабля» запросто може потопити всі покладені на його успішне плавання надії, тим самим позбавивши Вас очікуваного прибутку.

До назви інтернет-магазину пред’являються такі загальні вимоги:

  • Ім’я повинно бути смисловим і здатним донести до користувачів тематику товарів. Ви ж не хочете, щоб Ваш інтернет-майданчик відштовхував потенційних клієнтів через невірне трактування ними онлайн-вивіски на Вашому магазині? Тоді ретельно продумайте різні варіанти та зіставте їх з темою Ваших товарів.
  • Назва не повинна зустрічатися у конкурентів. Щоб не дублювати вже існуючі на ринку назви, з якими у покупців вже встигли виникнути певні асоціації, можна скористатися тлумачним словником або спеціальними програмами підбору синонімів. З їх допомогою Ви знайдете підходящі за змістом слова, з яких оберете те, яке найбільш влучно буде відображати характер Вашої діяльності.
  • Назва повинна бути короткою та легкою для запам’ятовування. Врахуйте, що при виборі довгої і важкої у написанні назви Ви дуже ризикуєте втратити частину клієнтів через труднощі, які можуть виникнути у них при запам’ятовуванні та набором на клавіатурі великої кількості букв. Можете використовувати різні словесні поєднання, побудовані шляхом комбінування слів, що вказують в парі на тип продукту та місце розташування магазину, тип послуги і регіон її надання, тощо.
  • Унікальність і милозвучність – не менш важливі критерії при підборі назви інтернет-магазину. І справа не тільки в тому, щоб слово буквально «відскакувало від зубів», а також не перегукувалося з назвами конкурентів, які нарощують свої обороти за рахунок Вашої безкоштовної реклами. Майте на увазі, що якщо у конкурента, орієнтованого на однаковий з Вами регіон продажів, вже є зареєстрована торгова марка з такою ж назвою, – це законна підстава для його звернення до суду. А в результаті доведеною щодо Вас провини за порушення авторських прав, фінансового покарання Вам навряд чи вдасться уникнути.
  • Назва повинна бути логічною для просування в подальшому. Саме від назви залежить, як буде виглядати намальований під неї логотип та підбиратиметься подібне ім’я домену для реєстрації інтернет-магазину. Тому якщо Ви зацікавлені в успіху власного бізнесу, не полінуйтеся витратити трохи більше часу на підбір максимально відповідної йому унікальної назви.
Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь