Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як перенести інформацію на новий сайт за допомогою парсера

Як перенести інформацію на новий сайт за допомогою парсера

Збір відомостей в Інтернеті – складний і трудоємкий процес. Аналізувати інформацію необхідно для різних сфер діяльності. Для збору відомостей використовують парсер. Парсинг сайтів дозволяє заощадити колосальні зусилля. За підрахунками програмістів звільняється до 88% часу. Звичайно, що подібна економія вкрай приваблива та при роботі над власним веб-ресурсом виникає питання, як перенести контент сайту.

Що таке парсинг?

Для обробки інформації в Інтернеті застосовують спеціальні програми, парсери. Це інструменти для синтаксичного розбору даних, розміщених на веб-сайтах. Парсинг («Parsing» від англ. «аналізувати, розбирати») – це власне процес оперативного опрацювання та копіювання величезної кількості відомостей. Подібна робота вручну займає занадто багато часу.

Парсинг проводиться в автоматичному режимі. Програма аналізує контент на конкурентних веб-сторінках і виділяє тільки необхідні відомості. За кілька хвилин парсер встигає обійти сотні сайтів. Зручність використання полягає у можливості обробляти велику кількість даних без залучення нових працівників, а час, що звільнився направити на інші речі.

Необхідність парсинга

Програми парсери використовуються в різних сферах, пов’язаних з Інтернетом. Парсинг знадобиться для:

 • моніторингу ЗМІ в режимі реального часу;
 • аналізу громадської думки;
 • автоматичного ціноутворення у результаті збору інформації на конкурентних сайтах;
 • створення бази потенційних клієнтів і партнерів;
 • побудова API для веб-сторінок без API.

Якісно розроблений скрипт програми дозволяє вирішити важливі завдання:

 • підтримання інформації на актуальному рівні;
 • копіювання контенту в частковій чи повній формі;
 • підключення декількох джерел даних в один потік;
 • перенаправлення відомостей на певний сайт з підтримкою постійного оновлення;
 • перевірка унікальності текстів в автоматичному режимі.

Парсити можна, що завгодно, все залежить від того, яка інформація потрібна, і який ступінь захищеності сайту. Приділяти увагу варто інформації про продукти та відомостям: найменуванням, фото, цінам, контактам, властивостям. Тому програма збере необхідні дані, відсортує зайве.

Отриману інформацію зберігають у спеціальному файлі у формі таблиці, яка містить для кожної товарної одиниці пару значень: найменування властивості та значення.

Не можна плутати граббінг з парсингом. Програми мають аналогічні поняття: збір інформації з веб-джерел з певною базою відомостей. Але різниця полягає в тому, що в результаті роботи граббінга дані ніяк не перетворюються. Клієнт отримує їх в ісходному вигляді. Перевага парсинга у систематизації інформації та виокремленні тільки заданих виразів.

Можливі складності

Сайти розроблюються з урахуванням того, що відомості будуть приваблювати людей. Тому машини не завжди здатні розібрати представлену інформацію. Структура на сайтах відрізняється, тому знайти один універсальний сервіс парсер неможливо.

Як перенести контент сайту

Існує кілька варіантів, як перенести контент сайту. Але у кожного є мінуси. Можливими рішеннями є:

 • За допомогою хмари анкорів, які побудовані на мовах програмування. Розробити скрипт самостійно, скориставшись готовими даними. Мінус у тому, що мати навички програмування необхідно на середньому або ж на високому рівні. Одна помилка і система буде порушена.
 • Скористатися готовими сервісами. В Інтернеті існує багато подібних програм. Але недолік у тому, що вони не враховують індивідуальні особливості Вашого сайту. Виникають помилки, пропускаються важливі відомості.
 • Звернутися до невеликих підприємств. Вони надають скрипти парсерів, працюючи на своїх потужностях. Але результат не гарантує якості.

Готові рішення, як перенести контент сайту, мають високу вартість, але не мають необхідної гнучкості, яка є у програм, розроблених до конкретного сайту. Вони перестають працювати та збиваються при зміні структури сайту. Під час роботи постійно необхідне ручне налаштування.

А є варіант звернутися до нашої компанії та отримати індивідуальний проект з урахуванням потреб і особливостей. Наші переваги:

 • зручний і зрозумілий інтерфейс;
 • простий алгоритм застосування;
 • можливість обходити захист сайтів конкурентів;
 • попереднє тестування;
 • налаштування за індивідуальними запитами.

Як це відбувається?

Перенесення інформації на новий сайт

Перенесення інформації на новий сайт за допомогою парсера – це творчий і індивідуальний процес. Наші програмісти розробляють скрипт за наступною схемою:

Замовник звертається з проблемою. Якщо є тільки ідея, то фахівці допоможуть у розробці чіткого ТЗ. Вам необхідно детально описати свої вимоги та запити. Обов’язково вказуйте сайт, для якого пишеться парсер.

 1. Проект обов’язково проходить етап затвердження, обидві сторони уточнюють нюанси, терміни та цілі.
 2. Програмісти приступають до написання скрипта. Фахівці виконують роботу в обумовлені терміни, але при збільшенні обсягів Вас обов’язково сповістять і узгодять нові рамки.
 3. Програмісти обов’язково тестують та налагоджують скрипт для виявлення помилок і збоїв під час перенесення інформації на новий сайт.
 4. Якщо необхідне доопрацювання, то фахівці виконують до передачі проекту замовникові. Це входить до обов’язкового обсягу робіт.
 5. Проект парсеру передається клієнту з паролями, доступами входів і інструкцією.

Якщо виникають питання щодо роботи програми, Ви завжди можете звернутися до наших розробників. Вони нададуть необхідну допомогу.

Процес парсинга

Процес парсинга або перенесення інформації на новий сайт, незважаючи на відмінності у структурі сайтів, відбувається за загальними схемами та алгоритмами. Основними фрагментами аналізу даних веб-сторінок є:

 1. Програма завантажує код веб-сторінки, обраного сайту, з якого необхідно отримати потрібну інформацію. Для того щоб отримати код, програмісти частіш за все використовують бібліотеку з URL для мови програмування РНР.
 2. Скрипт проводить аналіз отриманих відомостей. Програма «шерстить» всю інформацію на сайті та витягує тільки зазначені у запиті дані, відсортовує непотрібне. Для цього застосовують регулярні вирази.
 3. Парсер обробляє та перетворює інформацію в зручний формат. Це можуть бути таблиці або бази даних.
 4. Скрипт генерує результат і виводить в файл або на монітор комп’ютера. Це підсумковий етап перенесення інформації на новий сайт. Клієнт отримує необхідні відомості у зручній формі, може розпоряджатися ними за бажанням.

В результаті роботи користувач отримує текстовий файл, таблицю в Excel, csv, xml, SQL, noSQL, файли формату HTML, каталоги з фото, відеофайлами або будь-який інший за потребою.

Парсинг веб-сторінок – це сучасний і надійний метод збору інформації. Він дозволяє автоматизувати процес пошуку та збереження даних. Завдяки програмі можливе створення і оновлення сайтів зі схожим оформленням, змістом відомостей і структурою.

Що Ви отримуєте в результаті?

Після звернення до нашої студії Ви отримуєте ексклюзивний продукт:

 • Ваш комп’ютер працює на Вас і за Вас.
 • Програма оброблює інформацію в автоматичному режимі.
 • Виділяється тільки зазначена інформація.
 • Отримані дані переводяться у зручний формат.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте якісний продукт і індивідуальний підхід. Парсер від нашої компанії розширить можливості бізнесу.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь