Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як розкрутити інтернет-магазин?

Як розкрутити інтернет-магазин?

Розкрутка будь-якого інтернет-магазину передбачає підвищення конверсії ресурсу. Як же їх власникам здобути перемогу в конкурентній боротьбі за залучення відвідувачів? До уваги тих, хто прагне правильно продвинути свій інтернет-магазин, пропонуються перевірені на практиці методи.

10 результативних методів для розкрутки інтернет-магазину:

  1. SEO-просування. Незважаючи на тривалість очікування результатів від реалізації, особливо у висококонкурентних сферах, цей спосіб дає стійкий ефект. Комплекс заходів у цьому випадку спрямований як на внутрішню, так і на зовнішню оптимізацію інтернет-магазину, а також включає аналіз конкурентів, розробку seo-стратегії, підбір ключових запитів і формування семантичного ядра.
  2. Налагодження та запуск контекстної реклами. Передбачає плату за кожен перехід за ключевиком з пошукових систем або сайтів-партнерів, завдяки чому контролювати рекламну кампанію досить просто. При цьому такий вид реклами дає практично миттєвий ефект.
  3. Розміщення товарів на прайс-агрегаторах. Якщо запропонована Вами ціна на товар вигідна для потенційних покупців, можна скористатися ресурсами порівняння цін. У рекламних цілях краще всього обрати найбільш популярні майданчики, при переході з яких за посиланням на Ваш інтернет-магазин буде рости кількість потенційних покупців.
  4. Налагодження та запуск медійної банерної реклами. Завдяки чіткому налаштуванню за регіонами, призначеним для користувача інтересам, потрібним сайтам, цей метод дозволяє дізнатися про Ваш інтернет-магазин широкому колу людей.
  5. Розміщення тізерів. Тізерна реклама запускається на інформаційних онлайн-ресурсах відповідно до Ваших запитів та тематики. Тізери відмінно працюють на просування, якщо вони мають яскраву картинку, яка супроводжується спонукаючим до дії цікавим текстом.
  6. Використання соціальних мереж. Підвищенню впізнаваності бренду та розширенню клієнтської бази сприяє таргетингова реклама, а також створення і розвиток у соціальних мережах сторінок групи, що присвячені Вашим товарам і орієнтовані на необхідну цільову аудиторію.
  7. Налагодження та запуск вірусної реклами. Запущений в соцмережі за всіма правилами вірусний відеоролик або фотографія значно збільшать конверсію інтернет-магазину, в тому числі маловідомого.
  8. SERM (управління репутацією). Не забувайте вчасно вживати заходів щодо усунення негативних відгуків про Ваші товари/послуги магазину на сторінках у пошуковій видачі, щоб користувачі на них не потрапляли.
  9. Аналітика. З метою виявлення та усунення помилок в роботі, а також тестування отриманої вигоди від різних джерел трафіку слід аналізувати роботу ресурсу за такими ключовими напрямами, як якість відвідуваності, конверсії сайту, юзабіліті, ефективність джерел відвідуваності.
  10. Відео-маркетинг. Шляхом публікацій на сайті інформаційних відеоматеріалів про товари можна довше утримувати відвідувачів і тим самим збільшувати шанси на здійснення ними покупки у Вас.

Ефективність розкрутки інтернет-магазину буде максимальною, якщо застосовувати ці методи комплексно.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь