Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як створити конверсійну посадкову сторінку?

Як створити конверсійну посадкову сторінку?

Почнемо з того, яку посадкову сторінку вважати конверсійною. Адже далеко не кожний Лендінг-пейдж гарантує прийнятні показники конверсії (для нашої країни на рівні 2-3%), не кажучи вже про високі (5% і вище). Це відбувається тому, що при створенні цільової сторінки допускаються помилки, ціною яких стає відхід з неї користувачів.

Перш ніж безпосередньо приступати до побудови посадкової сторінки, потрібно чітко уявляти собі, з яких обов’язкових елементів вона повинна складатися.

Структура ідеальної посадкової сторінки

 • Оффер. Лаконічно сформульована пропозиція, яка здатна залучити відвідувача до процесу подальшого вивчення посадкової сторінки.
 • Зображення, відео. Графічні матеріали повинні бути підібрані в єдиній концепції та в невеликій кількості, щоб не створювати надлишку деталей на сторінці.
 • Лід-форма. Важливо, щоб форма для збору контактних відомостей була зручною, тобто складалася з однієї або максимум двох рядків, інакше користувач не захоче витрачати час на її заповнення.
 • СТА-кнопка. Цей найважливіший атрибут посадкової сторінки повинен бути великим і контрастним за кольоровим фоном, щоб швидко привертати увагу відвідувачів. Кнопку, що призиває до дії бажано розташовувати вгорі посадкової сторінки.
 • Тригери. Так називаються елементи довіри, до яких відносяться відгуки реальних споживачів, сертифікати компанії і т.д. Їх наявність допомагає встановити довірчий контакт між потенційними клієнтами та компанією, про яку вони могли нічого не знати до цього.

Принципи створення конверсійної посадкової сторінки

Як показує аналіз посадкових сторінок, їх ефективність залежить від дотримання наступних основних принципів:

 1. Коротка або середня довжина Лендінгу. Більш високу конверсію демонструють посадкові сторінки короткої або середньої довжини, які не потрібно довго прокручувати. Інформаційний блок краще розмістити зліва, а конверсійну форму – справа.
 2. Чітко сформульований меседж. При переході на сторінку кожному відвідувачу повинно бути зрозуміло, яку дію йому слід зробити на майданчику.
 3. «Мотиваційний» візуальні елементи. Всі елементи дизайну повинні бути не тільки привабливими на вигляд, але ще і викликати у користувача бажання переміщатися по сторінці та в кінцевому результаті натиснути заповітну кнопку СТА.
 4. Мінімум полів у лід-формі. Щоб не відлякати відвідувачів необхідністю довгого заповнення, конверсійна форма на сторінці повинна бути максимально короткою (користувачеві достатньо вказати на ній електронну адресу або ім’я плюс електронну адресу).
 5. Орієнтація на користувачів. Важливо переконати користувачів у тому, що виконання цільової дії принесе їм певну користь, а не перевантажувати їх інформацією про саму компанію.

На даний час є безліч сервісів, що дозволяють самостійно сконструювати посадкову сторінку, яка буде приводити до Вас клієнтів.
Однак для новачків є ризик втратити важливі деталі. Тому якщо Ви віддаєте перевагу якості, довірити створення конверсійної посадкової сторінки слід професіоналам, зверніться до кваліфікованої веб-студії «CENTUM-D». Наші фахівці точно знають, як зробити для Вас сторінку, що продає з високою конверсією!

9 цікавих рішень і ефективних елементів для підвищення конверсії посадкових сторінок

Щоб конверсія була дійсно високою, необхідно створити посадкову сторінку, яка буде впливати на користувача. Допоможуть в досягненні поставленої мети 9-ть елементів. Або рішень.

Посадкова сторінка

1. Інформаційний заголовок

При його оформленні обов’язково використовуються теги Н1. По-перше, це виділяє його на сторінці. По-друге, пошукові роботи оцінять його гідно, що позитивно відіб’ється на пошуковій оптимізації.

Зверніть увагу! У заголовку слід максимально чітко вказати на призначення пропонованих товарів або послуг. Він обов’язково приверне увагу користувача, особливо, якщо рекламний текст продуманий.

Враження, що складе заголовок на користувача, буде впливати на його подальшу поведінку. Покине він сайт чи ні. Бажано заголовки Н1 становити не більше, ніж із шести слів.

2. Візуальні елементи

Не всі люди люблять читати. При конструюванні посадкової сторінки з високим рівнем конверсії слід передбачити візуальні елементи. Їх необхідно підбирати таким чином, щоб користувач з першого погляду розумів (або хоча б здогадувався), про що йде мова.

Такими візуальними елементами є:

 • фотографії;
 • ілюстрації;
 • анімація;
 • або відео.

Вони дозволяють отримати інформацію про особливості використання або роботи продукту, послуги. За допомогою них здійснюється вплив на емоційні центри людей – в аудиторії виникає бажання або далі знайомитися зі сторінкою, або відразу зробити цільову дію.

Візуальні елементи слід робити привабливими, але не важкими. Щоб вони не перешкоджали швидкому завантаженню сторінки. Інакше користувачі будуть залишати Лендінг, перш ніж він повністю відкриється. Адже ніхто не любить довго чекати!

3. Пояснення

Посадкова сторінка, у більшості випадків, передбачає, що користувач буде її скролить. У міру просування по Лендінгу, у нього в голові має формуватися чітке розуміння:

 • що саме йому пропонують;
 • в чому цінність пропозиції;
 • які переваги отримає.

Пояснення допомагають впливати на відвідувачів, доповнювати формуючую в його голові картину так, як це необхідно власнику проекту. Такий вплив здійснюється за допомогою чітких і зрозумілих заголовків, візуальних елементів і ефектів.

Для створення крутого пояснення необхідно:

 • публікувати реальні факти про товар або послугу;
 • писати про переваги продукту або послуги;
 • акцентувати увагу на тому, що пропозиція відрізняється від конкурентів.

Важливо показати, чому продукт такий важливий для покупця. І після цього показати його справжні переваги.

4. Переваги

Як створити конверсійну посадкову сторінку? Обов’язково передбачити блок з чітко, але лаконічно описаними перевагами продукту або компанії. Тим самим, споживачеві демонструється, як саме може бути вирішена його проблема.

Ось кілька порад щодо підвищення ефективності такого розділу:

 • вказати, які проблеми товар вирішує;
 • показати, як він їх вирішує;
 • продемонструвати, чому дана пропозиція краще, ніж у конкурентів.

5. Впливаємо на емоції

Один з найбільш важливих і ефектних елементів будь-якої посадкової сторінки – вплив на емоції користувача. Необхідно впливати на больові точки аудиторії. Тобто, на її проблему. Потрібно знову зачепити проблему, щоб спровокувати «біль», негативні емоції.

Є два варіанти виявлення таких емоцій:

 • нагадати про існуючу проблему;
 • спровокувати приступ занепокоєння, що асоціюється з проблемою.

Чому так важливо виявити негативні емоції? Тут важливо розуміти – ставиться завдання допомогти в усвідомленні існуючої проблеми, а не в прагненні засмутити свою аудиторію. Тобто, Ви допомагає зрозуміти, що проблема дійсно існує.

6. Пропозиція рішення

Коли Ви зробили вплив на користувачів, допомогли їм усвідомити існування проблеми, слід відразу показати, що Ви знаєте, як боротися з нею. При написанні тексту слід використовувати прийоми, які налаштовують аудиторію на радість, щастя. Завдяки цьому:

 • відвідувачі зрозуміють, що Ви знаєте, як вирішити проблему;
 • Ви піднімете їх емоційний стан на новий рівень – він буде готовий виконати певну цільову дію.

Провокуючи появу позитивних емоцій, компанія (власник Лендінгу) стає чи не супер-героєм в очах потенційного покупця. Адже продавцем демонструється не тільки розуміння, але й відразу ж пропонується ефективне рішення проблеми. Користувачі стають все ближче до цільової дії.

7. Відгуки клієнтів

Конверсію формує довіра. Кращі посадкові сторінки побудовані саме на ній. Тобто, на довірі користувача до продавця.

Слід пам’ятати – навіть якщо відвідувач зацікавлений у товарі, продукті, йому подобається пропозиція, він все одно буде вагатися. Це нормально – кожна людина боїться припуститися помилки. Особливо, коли мова йде про фінансові вкладення або продукт, який покликаний вирішити застарілу проблему.

Що може підштовхнути до кінцевої дії? Реальні відгуки попередніх клієнтів! Тому необхідно помістити окремий блок, в якому покупці діляться своєю думкою – звісно, позитивно. В ідеалі – відгуки повинні бути реальними, з фотографіями клієнтів.

Такі відгуки вказують на те, що клієнту не потрібно переживати і турбуватися. Для цього немає ніяких причин і підстави.

Зверніть увагу! Ідеально на користувача впливають відео-відгуки. Якщо у Вас є можливість записати їх, обов’язково зробіть це.

У відгуку попередні покупці повинні розповісти не тільки про те, що вони зробили покупку та швидко отримали товар. Цього недостатньо. Нехай розкажуть і про свій досвід використання продуктом. Що сформує абсолютну довіру з боку потенційних покупців.

8. Контактні дані

Велика помилка – забути опублікувати контактні дані. В ідеалі – користувачі повинні мати можливість оперативно поставити свої запитання й отримати відповіді. Наприклад, за допомогою чату.

Крім цього на сторінці публікується вся інша контактна інформація:

 • номери телефонів;
 • адреса електронної пошти;
 • адреса офіса;
 • карта проїзду.

Порада! Основні контакти повинні бути помітними з першого погляду. Номер телефону та адресу електронної пошти необхідно додатково помістити вгорі Лендінгу.

Окремо слід переконатися, що логотип компанії добре видно. Він сприяє формуванню впізнаваності бренду.

9. Заклик

Конверсії посадкової сторінки сприяє правильний заклик до дії. Прочитавши відгуки попередніх клієнтів, користувач вже практично готовий зробити цільову дію. Йому потрібно допомогти в цьому. Слід уникати порожніх закликів «Підтвердити» або «Натисніть сюди». Необхідно формувати заклик на рівні особистого спілкування.

Що потрібно для створення дійсно ефективного призову? Ось кілька порад:

 • покажіть, що співпрацю з компанією почати дуже просто;
 • переконайте клієнта, що він отримає якісне обслуговування;
 • продемонструйте, що на оформлення потрібно мінімум часу.
Конверсійна посадкова сторінка

Створюємо конверсійну посадкову сторінку: проміжний підсумок

Гарний і ефективний, крутий та продаваємий Лендінг може давати цільовій аудиторії і набагато більше інформації. Але жодним з перерахованих вище елементів жертвувати не можна.

Організовувати наповнення проекту можна чи не будь-яким способом. Однак на посадковій сторінці обов’язково повинні бути присутні всі ключові, основні елементи. І не просто бути присутнім. Їх слід розташувати таким чином, щоб користувач їх легко ідентифікував.

Крім того, кожен окремий елемент повинен бути пов’язаний з попереднім і наступним. Це формує цілісність Лендінгу. Мотивує користувача переглянути його до кінця.

Ефективності посадкової сторінки: 5 факторів, які потребують обов’язкової уваги

Створити високу конверсію не так складно, як здається. Потрібно лише дотримуватися певних правил. Однак одним з основних етапів «обслуговування» проекту, є аналіз ефективності посадкової сторінки. Розглянемо, що вимагає особливої ​​уваги при оцінці Лендінгу.

1. Відмови

Сервіс Google Analytics має ряд інструментів, що допомагають оптимізаторам, маркетологам і веб-майстрам. Зокрема, це спеціальні фільтри, за допомогою яких вдається визначити джерела трафіку з найбільш високим рівнем відмов.

Ймовірно, це буде якесь оголошення, складене некоректно – тобто, текст якого не відповідає посадковій сторінці. Або, можливо, аудиторія якогось конкретного сайту, на якому з’являється оголошення, просто не зацікавлена ​​у пропозиції.

Існує ймовірність і того, що Лендінг залишають клієнти, які приходять з мобільних пристроїв. Детальніше про це – нижче.

2. Унікальні відвідувачі

Найбільш простий спосіб визначити ефективність усіх маркетингових заходів – враховувати унікальних відвідувачів. Зрозуміло, що даний показник жодним чином не ілюструє кінцеву ефективність самої посадкової сторінки. Однак допомагає у визначенні такого важливого показника для досліджень, як коефіцієнт конверсії.

3. Коефіцієнт конверсії

Що ж мається на увазі під цим показником? Він вказує на те, яка частина аудиторії здійснює цільову дію. Чим вище показник, тим ефективніше Лендінг.

4. Час, проведений на сторінці

Якщо користувачі проводять занадто багато часу на сторінці, ймовірно, їм щось заважає зробити цільову дію. У такому випадку необхідно уважно вивчити дизайн посадкової сторінки. Може, він занадто складний? Або текст сторінки важкий для сприйняття, розуміння?

5. Обсяг трафіку з мобільних пристроїв

Обсяги трафіку з мобільних пристроїв постійно збільшуються. Ще пару років тому вони перевалили за 50%. Тому адаптивність посадковоїї сторінки – вкрай важливий аспект у формуванні конверсії. Адаптивна верстка посадкової сторінки дозволяє знизити кількість відмов.

Як створити конверсійну посадкову сторінку: на завершення

При створенні конверсійного лендінгу потрібно передбачити всі основні елементи впливу на цільову аудиторію. Ми їх детально розглянули вище.

Якщо Ви бажаєте отримати проект, який не тільки привертає аудиторію, але й продає Ваш продукт або послуги, враховуйте наведені рекомендації. Їх реалізація забезпечить високу конверсію та змусить (ненав’язливо) цільову аудиторію купувати!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь