Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як створити свій блог?

Як створити свій блог?

Для спілкування з широкою аудиторією та надання якісного контенту в сучасному світі є модним створення блогу на певну тематику. Якщо Ви теж хочете йти у ногу з часом і мати власну сторінку в інтернеті, є як мінімум два варіанти: створити сайт блог самому або звернутися за професійними послугами створення блогу до веб-студії.

Перш ніж як зробити особистий блог, необхідно виконати перелік підготовчих робіт:

  1. Визначити для себе основну мету, заради якої створюється блог. Цей момент особливо актуальний, якщо Ви плануєте в майбутньому отримувати прибуток від роботи блогу, а не просто мати особистий онлайн-щоденник.
  2. Намалювати портрет цільової аудиторії. Саме від особливостей Ваших потенційних читачів залежить стилістика, манера подачі та мова майбутніх публікацій, які повинні бути зрозумілими в певній ніші.
  3. Вибрати цікаву для читачів блогу тематику. Причому найбільш вірним рішенням буде написання матеріалу на теми, що цікавлять Вас самих і в яких Ви добре розбираєтеся.
  4. Продумати напрямки, в яких буде просуватися блог. Цей етап можна пропустити у тому випадку, якщо Ваш сайт блог призначений для читання друзями та випадковими відвідувачами.

Детальне опрацювання кожного з пунктів дозволить Вам закласти якісну основу майбутнього блогу.

Наступне питання, яке зазвичай цікавить новачків в Україні, – як зробити блог у Гуглі. При відсутності теоретичних знань і практичних навичок найрозумнішим буде створення сайту блогу за допомогою одного з конструкторів сайтів. Вибрати найбільш відповідний можна на основі оглядів і рейтингів кращих конструкторів, запропонованих в інтернеті.

Рекомендацією самого Гугл є створення блогу на платформі Blogger. У цьому випадку Вам не потрібно додатково купувати хостинг і реєструвати домен, так якщо б Ви вирішили створити блог на WordPress. Досить зайти на сторінку сервісу, заповнити поля у вікні реєстрації та приступити до створення нового блогу.

Після поступового наповнення сайту цінних унікальним контентом популярність Вашого блогу буде забезпечена.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь