Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як створити свій блог?

Як створити свій блог?

Для спілкування з широкою аудиторією та надання якісного контенту в сучасному світі є модним створення блогу на певну тематику. Якщо Ви теж хочете йти у ногу з часом і мати власну сторінку в інтернеті, є як мінімум два варіанти: створити сайт блог самому або звернутися за професійними послугами створення блогу до веб-студії.

Перш ніж як зробити особистий блог, необхідно виконати перелік підготовчих робіт:

  1. Визначити для себе основну мету, заради якої створюється блог. Цей момент особливо актуальний, якщо Ви плануєте в майбутньому отримувати прибуток від роботи блогу, а не просто мати особистий онлайн-щоденник.
  2. Намалювати портрет цільової аудиторії. Саме від особливостей Ваших потенційних читачів залежить стилістика, манера подачі та мова майбутніх публікацій, які повинні бути зрозумілими в певній ніші.
  3. Вибрати цікаву для читачів блогу тематику. Причому найбільш вірним рішенням буде написання матеріалу на теми, що цікавлять Вас самих і в яких Ви добре розбираєтеся.
  4. Продумати напрямки, в яких буде просуватися блог. Цей етап можна пропустити у тому випадку, якщо Ваш сайт блог призначений для читання друзями та випадковими відвідувачами.

Детальне опрацювання кожного з пунктів дозволить Вам закласти якісну основу майбутнього блогу.

Наступне питання, яке зазвичай цікавить новачків в Україні, – як зробити блог у Гуглі. При відсутності теоретичних знань і практичних навичок найрозумнішим буде створення сайту блогу за допомогою одного з конструкторів сайтів. Вибрати найбільш відповідний можна на основі оглядів і рейтингів кращих конструкторів, запропонованих в інтернеті.

Рекомендацією самого Гугл є створення блогу на платформі Blogger. У цьому випадку Вам не потрібно додатково купувати хостинг і реєструвати домен, так якщо б Ви вирішили створити блог на WordPress. Досить зайти на сторінку сервісу, заповнити поля у вікні реєстрації та приступити до створення нового блогу.

Після поступового наповнення сайту цінних унікальним контентом популярність Вашого блогу буде забезпечена.

Як вам стаття?
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь