Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як запустити сайт знайомств?

Як запустити сайт знайомств?

У цій статті лаконічно, але інформативно розповідається, як створюють сайт знайомств. Такий проект може стати золотою жилою для своїх власників, забезпечуючи регулярний стабільний заробіток. Адже кожна людина, ще не знайшовши свою другу половинку, мріє про неї. І допомогти в цьому може зручний і стильний інтернет-сайт.

Перш ніж розповісти про те, як запускають сайт знайомств, відзначимо, що подібні проекти збирають мільйонні щомісячні аудиторії. Великий потік користувачів, які постійно приходять на веб-ресурс, забезпечує високий стабільний заробіток.

Ми розповімо, з чого почати запуск проекту, які функції слід реалізувати на сайті. Вступна інформація дозволить Вам зрозуміти, що необхідно робити, щоб досягти успіху, визначити шляхи діяльності.

Як створюють сайт знайомств: з чого почати

Перш, ніж приступати до розробки або замовляти її в профільних компаніях, слід визначитися з кількома моментами.

 1. Які цілі Ви ставите перед проектом в цілому і перед собою зокрема, як збираєтеся їх досягати.
 2. У чому буде полягати унікальна особливість Вашого проекту, в чому його відмінність від вже існуючих сайтів знайомств і переваги перед ними.
 3. Які сайти є Вашими основними конкурентами – слід провести їх аналіз, щоб визначити сильні й слабкі сторони.
 4. На яку саме аудиторію націлені – мова йде про її вік і соціальний стан.

Якщо Вас цікавить, як запускають сайт знайомств, починайте саме з цього. Кожен окремий пункт детально опрацьовується, розписується. Результати досліджень, аналізу записуються в окремі порівняльні таблиці. Вони потрібні будуть надалі, коли звернетеся до веб-студії для замовлення розробки.

Як запускають сайт знайомств: розробка і запуск веб-сайту проходить у кілька етапів

 1. Детальне вивчення ніші, особливостей сегменту.
 2. Визначення основних конкурентів і докладне вивчення їх діяльності.
 3. Підготовка докладного технічного завдання з детальним описом всіх робіт.
 4. Розробка дизайну сайту відповідно до технічного завдання, узгодження підготовленого макету із замовником.
 5. Верстка затвердженого макету оформлення проекту.
 6. Програмування, розробка та підключення функціональних модулів, блоків.
 7. Тестування проекту – перевірка його працездатності та відповідність технічному завданню. При виявленні недоліків вони усуваються відповідальними фахівцями.
 8. Розміщення проекту на хостингу, підключення доменного імені і запуск.
 9. Подальший розвиток і просування сайту в пошукових системах, залучення аудиторії.
 10. Монетизація та отримання прибутку.

Яка вартість готового до роботи сайту знайомств

Навскидку назвати ціну готового проекту не здатен ніхто. Тому що вартість залежить від цілого ряду чинників, серед яких:

 • масштабність проекту;
 • особливості дизайну;
 • особливості верстки;
 • функціональність;
 • базове наповнення контентом;
 • підготовка до просування в пошукових системах;
 • кількість залучених фахівців і їх рівень кваліфікації;
 • та інші моменти.

Ціна сайту знайомств визначається після опрацювання технічного завдання. До речі, воно також регламентує терміни створення проекту.

Які функції потрібно підключити, коли створюють сайт знайомств

Коли запускають сайт знайомств, обов’язково детально опрацьовують його функціональність. Такі модулі і блоки повинні задовольняти всі потреби користувачів, забезпечуючи зручне й просте користування ресурсом. Відзначимо найбільш важливі функції, без яких не обійтися.

Зручний пошук

Користувачі повинні мати можливість шукати цікавих їм людей по всій базі максимально швидко. Важливо, щоб пошук гарантував точні результати, видавав людей, які підходять за запитом.

Тому в пошуку за анкетами слід реалізувати відразу кілька фільтрів:

 • за країною;
 • за містом;
 • за статтю;
 • за віком;
 • з тих чи інших вподобань;
 • і т.д.

Автоматичний підбір акаунтів

Це дуже корисна опція, яка стає все більш поширеною останнім часом. Суть її – в рекомендації користувачеві акаунтів, які найбільше відповідають його інтересам. Наприклад, за географічною локацією або за іншими інтересами, захопленням і навіть вподобанні в інтимному житті. Найчастіше функція передбачає використання нейромереж.

Багатокористувачевий інтерфейс

Спочатку сайт знайомств передбачає різний тип користувачів, в залежності від їхнього рівня доступу до сайту та дозволеним діям:

 • головний адміністратор або власник;
 • кабінет агентства – передбачає посередницьку роль між жінками та чоловіками;
 • оператор/перекладач – необхідний у тому випадку, якщо передбачається спілкування в режимі онлайн різних людей, між якими існує мовний бар’єр;
 • профіль для чоловіків;
 • профіль для жінок.

Для кожної групи користувачів опрацьовуються свої окремі функції й можливості.

Чат

Це може бути, як текстовий, так і відео-чат для спрощення спілкування користувачів один з одним. З огляду на розвиток сучасних технологій, потреби користувачів, впровадження відео-чату бачитися обов’язковим.

Чати можуть бути публічними і приватними. У них рекомендується реалізувати додаткові функції, на деяких з них можна буде і заробляти згодом:

 • стікери і смайли;
 • пересилання віртуальних подарунків;
 • відправка подарунка в оффлайн режимі з обов’язковим повідомленням про вручення;
 • замовлення дзвінка на певний час;
 • і т.д.

Також слід передбачити додавання користувачів до списку обраних або в чорний список. У другому випадку користувачі не будуть демонструватися в результатах пошуку, повідомлення від них не будуть приходити.

Багатомовність

Якщо власник ресурсу планує завоювати ширшу аудиторію, працювати не тільки в межах однієї країни, слід обов’язково впровадити функцію багатомовності. Як мінімум, необхідно перевести проект на п’ять мов. Це дозволить значно розширити аудиторію проекту.

Спільноти

Створення спільнот, груп всередині сайту спростить користувачам пошук цікавих для них людей. Що позитивно позначиться на загальній відвідуваності сайту.

Проміжний підсумок

Тепер Ви приблизно уявляєте, як створюють сайт знайомств. Це кропітка, складна робота, яка передбачає виконання безлічі маніпуляцій та дій різного роду, впровадження багатьох програмних компонентів і рішень.

Створити повноцінний функціональний сайт, що здатний витримувати великий приплив користувачів, самостійно не вийде. Як би в цьому не переконувала реклама безкоштовних конструкторів. Для роботи над проектом знадобиться висококласна команда профільних фахівців.

Запуск сайту знайомств

Як запускають сайт знайомств для отримання прибутку

Тепер про те, як на подібних проектах можна дійсно заробляти. Наведемо основні способи монетизації.

Заробіток на сайті знайомств: як монетизувати проект

СпосібОпис
Відправка приватних листівУ цю ж категорію можна віднести відправку приватних подарунків, здійснення дзвінків через сайт, отримання фотографій від користувачів. Все це можна зробити платними опціями. Вони будуть користуватися популярністю.
Адже не завжди люди хочуть ділитися особистими контактними даними для спілкування поза сайтом – спочатку можливе спілкування на сторінках ресурсу.
Рекламні блокиНайбільш простий і ефективний метод отримання прибутку – публікація рекламних блоків. Це може бути, як контекстна реклама, так і блоки від прямих рекламодавців.
Вкрай важливо в гонитві за прибутком не засмітити проект занадто великою кількістю реклами – це може призвести до відтоку користувачів.
Підняття рейтингуДеякі користувачі напевно захочуть опинитися на більш високих позиціях в пошуковій видачі на сайті. У цьому можуть допомогти додаткові платні опції, що підвищують рейтинг або закріплюють користувача на деякий час на верхніх позиціях.
Преміум-аккаунтСуть таких акаунтів полягає в наданні їм додаткових можливостей, які недоступні іншим відвідувачам ресурсу. Наприклад, серед таких опцій можуть бути: інформація про перегляд профілю – детальна статистика; додаткові фільтри для пошуку інших користувачів; доступ до унікальних функцій; та багато іншого.
Платна реєстраціяЦей пункт імовірної монетизації – в самому низу нашого переліку. Отримати за допомогою нього вигоду цілком реально, однак необхідно бути впевненими в тому, що користувачі дійсно готові платити за доступ до сайту. Для цього їх слід переконати в тому, що на проекті їх чекають реальні та унікальні пропозиції знайомств.

Просування сайту знайомств

Наступний важливий пункт в нашому переліку, як створюють сайт знайомств – це розкрутка готового проекту. Він не менш важливий, ніж безпосередньо сама розробка. На його реалізацію може піти досить багато часу – від кількох тижнів до кількох місяців. Обумовлено це високою конкуренцією в ніші.

Розкрутка, просування вимагає серйозних фінансових вкладень – без них не обійтися.

Просування сайту передбачає ряд профільних комплексних заходів, що включають в себе наступні дії:

 • внутрішня оптимізація;
 • зовнішня оптимізація;
 • опрацювання контенту;
 • запуск рекламних кампаній;
 • нарощування посилкової маси;
 • та інші дії.

Їх завдання – підвищити лояльність до сайту пошукових роботів і вийти на перші позиції в пошуковій видачі.

Як створюють сайт знайомств: підводячи підсумок

Тепер Ви знаєте, як запускають сайт знайомств, які етапи треба пройти, які інструменти використовувати для отримання прибутку. Процес – складний, що вимагає роботи декількох профільних кваліфікованих фахівців. Самостійно – особливо, якщо у Вас немає досвіду розробки – сконструювати й запустити такий масштабний проект практично неможливо.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь