Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як збільшити продажі в інтернет-магазині?

Як збільшити продажі в інтернет-магазині?

Ви — підприємець, який зацікавлений збільшити обсяги продажів у своєму інтернет-магазині в найкоротші можливі терміни та без великих витрат? Тоді доведеться докласти зусиль для того, щоб відвідувач затримувався на вашому сайті якомога довше, і в підсумку натискав на кнопку “Придбати”. Існує безліч шляхів досягнення цієї мети — ми ж розглянемо 10 кращих, які відрізняються ефективністю.

10 порад щодо збільшення продажів в інтернет-магазині

Задля досягнення заповітної мети вашого бізнесу допоможуть наступні прийоми та маніпуляції:

  1. Поліпшення інтерфейсу та збільшення швидкості роботи. Рівень лояльності користувача здебільшого відштовхується від “зовнішності” вебресурсу та від швидкості завантаження сторінки.
  2. Надання можливості замовлення товару без реєстрації. Потенційні клієнти, які не звикли реєструватися перед покупкою, матимуть більше мотивації до придбання товару, якщо інтернет-магазин передбачить функцію швидкого оформлення замовлення (тут приклад – телефон “гарячої лінії”).
  3. Запропонуйте поділитися ресурсом або товаром з іншими. Кнопки соцмереж на сторінках вебмагазину дозволять без труднощів ділитися інформацією про ваш бренд з друзями або знайомими клієнта, який залишився задоволений тим, що замовляв.
  4. Розробіть адаптивну версію інтерфейсу. У вебмагазині повинен бути передбачений коректний показ будь-якими пристроями та всіма браузерами.
  5. Забезпечте комфортний пошук по каталогу. Розширений пошук по сайту дозволить користувачам комфортно та без проблем орієнтуватися в великому асортименті без сортування.
  6. Подбайте про якісний контент. Відвідувачу значно приємніше спостерігати опис товару зі зрозумілим змістом і без граматичних помилок. В цьому випадку шанс замовлення підвищується.
  7. Розв’язуйте проблеми клієнтів комплексно. Запропонуйте супутні товари або послуги клієнтам — це і буде ефективним аргументом, здатним залучати користувачів саме на ваш ресурс.
  8. Забезпечте сторонню підтримку. Співпрацюючи з іншим підприємцем, у вас з’явиться можливість проведення спільних акцій і таким чином гарантувати ряд спільних вигод: ви збільшите продаж, а компаньйон зможе розширити свою клієнтську базу.
  9. Забезпечте привілеї постійним покупцям. Зробіть знижку на наступну покупку або створіть для покупців бонусну систему з особистим рахунком і накопиченнями.
  10. Займіться проведенням акцій і знижками. Час від часу акція або знижка буде спонукати вже наявного клієнта здійснювати наступні повторні покупки.

Застосовуйте перераховані вище методи практично і це гарантує збільшення числа клієнтів вашого вебмагазину та кількості продажів товарів/послуг.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь