Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як зробити картку товару унікальною?

Як зробити картку товару унікальною?

Щоб Ваш інтернет-магазин не загубився серед десятків тисяч подібних майданчиків в мережі Інтернет, на ньому повинен бути унікальний контент. Досягти унікальності карток товару за допомогою таких дій:

Скласти унікальний опис товарів. Підготовка власних текстів хоч і є досить складним і витратним завданням, особливо при великому товарному асортименті, зате виступає найефективнішим способом підвищити ранжування сайту.

Якщо кількість товарів становить десятки та сотні тисяч, з точки зору окупності доцільніше зробити опис:

  • популярних товарів, за якими заплановані найбільші обсяги продажів;
  • груп найбільш пріоритетних товарів.

Розмістити відгуки про товари. Наявність на сторінці інтернет-магазину достовірних відгуків реальних людей служить відразу двом цілям:

  1. Робить контент картки унікальним.
  2. Спонукає відвідувачів до здійснення покупки.

Тому слід пропонувати користувачам, які вже купили Ваш товар, залишати свої відгуки в обмін на отримання знижки або бонусу.

Генерувати тексти. При великій кількості товарів з метою економії часу на підготовку текстового контенту варто скористатися методом генерації (фрагментів текстів, мета тегів). Реалізується цей метод шляхом створення текстового шаблону, в який потрібно підставляти назви товарів, і його розмноження.

Викласти власні фото товарів. Замість того, щоб розміщувати на сайті фотографії з сайтів-конкурентів або сайтів-виробників, краще самостійно сфотографувати товар і викласти 5-10 знімків кожної одиниці.

Додати відео-матеріали. Підвищити довіру покупців можна за допомогою відеороликів різного характеру (відеоінструкцій про способи застосування товару, відео-відгуки та ін.). З огляду на те, що лише деякі інтернет-магазини розміщують на своїх сторінках відео, це допоможе Вам виділитися серед конкурентів.

Вказати додаткові фішки. У вигляді окремого блоку можна висвітлити інформацію про умови доставки товару, порядок оплати, можливості повернення, гарантії тощо. Це приверне увагу користувачів до товарів, які в основному відрізняються лише своїми характеристиками, і додадуть картці унікальності.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь