Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Замовити копірайтинг

Замовити копірайтинг

Контент вебресурсу впливає на популярність і ефективність сайту, як бізнес-інструменту. Значення мають якість, обсяг і актуальність контенту, а не тільки візуальна складова ресурсу. Тексти мають містити актуальну й корисну інформацію про послуги, товари й саме підприємство. Наявність SEO-текстів сприяє якісному й ефективному просуванню сайту.

У кого замовити копірайтинг?

Чи плануєте розвивати свій ресурс? Якісні, унікальні, цікаві та корисні тексти сприятимуть ефективному просуванню, працювати на формування бренду, підтримання його репутації. До того ж ваша аудиторія може знайти відповіді на свої питання на сайті й рівень її лояльності також зросте.

Необхідно замовити SEO текст? Створити його можна кількома способами:

  • Розібратися й написати самостійно. Тривалий і важкий процес, що включає вивчення принципів копірайтингу, особливостей створення SEO текстів, пошук ключових слів, створення семантичного ядра. Один плюс — ви досконально знаєте, про що писати, адже ви — власник компанії й розбираєтеся в пов’язаних із її діяльністю темах краще за інших.
  • Фріланс-біржі. Непоганий варіант, але без достатніх гарантій. Копірайтинг на замовлення дуже поширений. Ціни у фахівців варіюються залежно від рівня професіоналізму, відгуків і досвіду — портфоліо. Нерідко можна зустріти як невиправдано високі ціни, так і невиправдано низькі. Проте біржа — робочий варіант, якщо нема потреби масштабних робіт і строгих вимог до тексту.
  • Вебстудії та агентства копірайтингу. Найнадійніше рішення. Фахівці працюють у тандемі, і не займаються «всім відразу» — робота розділяється між вузькоспрямованими професіоналами. Копірайтер пише якісний текст, SEO-фахівець складає семантичне ядро, контент-менеджер опрацьовує ТЗ, коригує. Вартість написання текстів варіюється залежно від мови, тематики, обсягу тексту, його призначення. Проте якщо необхідно замовити текст у копірайтера у великих обсягах або із серйозними цілями, то робити це краще в професіоналів.
Червона друкарська машинка

У чому користь копірайту?

Важливо пам’ятати! Поняття «копірайт» належить тільки до оригінальних текстів, а не до рерайту. До того ж технічна унікальність тексту — технічна вимога до SEO текстів, а ось смислова — до корисних, які продають, брендове та ефективне для інших каналів просування. У більшості випадків унікальний текст має бути унікальний як у технічному, так і в смисловому плані. Такий текст завжди позитивно впливає на вебсайт. Мало того, що оригінальний текст можна помітити відразу через унікальний письменницький стиль і у такий спосіб брендувати його, так ще і просування стає просто казково ефективним!

Регулярне створення й публікація компанією унікальних текстів підсилює її позиції на ринку, покращує імідж і розвиває бренд підприємства. Особливий текст із відповідями на питання, заперечення й корисною інформацією запам’ятовується читачам, а значить їм запам’ятовується і ваша компанія!

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь