Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Замовити простий сайт

Замовити простий сайт

Вебсайт може стати невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, відчиняючи нові можливості і двері. Сайти здатні виконувати найважливіші завдання бізнесу, які полягають у продажах, або просто «бути», надаючи базову інформацію про бізнес і просто забезпечуючи його присутність у мережі.

Перед вебресурсом завдання ставить безпосередньо тип бізнесу та побажання замовника. Нерідко це проста вимога: «Потрібен простенький і недорогий сайт». У таких випадках можуть матися на увазі різні види сайтів з елементами, простими за припущенням замовника, але трудомісткими в реалізації й навпаки.

Процес створення простого вебресурсу

Здавалося б, раз сайт простий, то і створити його просто. Однак ні ж! Головне під час створення вебресурсу — якість, адже сайт у будь-якому випадку буде виконувати якісь завдання. Процес створення простого ресурсу складається з:

  1. Дослідження. Фахівці аналізують конкурентні ресурси такого ж спрямування й тематики, цільову аудиторію, прислухаються до ваших вимог і переводять їх у технічні терміни, формуючи реальні функціональні вимоги до сайту. Після складання повної картини нерідко виявляється, що сайт не зовсім і простий.
  2. Планування. Згідно з побажаннями клієнта й даними, зібраними після дослідження, складається план робіт і ТЗ з усіма деталями розроблення.
  3. Роботи з дизайном. Створюється макет основної сторінки, а після його затвердження дизайнер приступає до відмалювання інших сторінок (якщо вони є).
  4. Верстання й розроблення. На цих етапах дизайн перетворюється в код і оживає. Програмуються функціональні елементи — картинка перетворюється в інтерактивний вебресурс.
  5. Роботи з контентом. Якщо вебресурс передбачає будь-яке наповнення (графічне, мультимедійне, текстове), то фахівці опрацьовують його з орієнтиром на якість або ж додають готове (якщо його надає замовник).
  6. Тести, старт. Тут перевіряється якість і відповідність майданчика технічним завданням. Далі — тільки запуск сайту, вивантаження його на вебхостинг і передача замовнику.
Створення простого сайту

Де замовити простий сайт

Хоча саме поняття простого сайту й не має на увазі наявність складних і дорогих елементів, для його якісної реалізації все ж рекомендується звертатися до фахівців. Справжні професіонали керуються адекватною ціновою політикою і пропонують замовнику рішення, які підходять саме під його бюджет і вимоги.

Якщо ви хочете купити простий сайт на замовлення, ціна найчастіше буде визначатися індивідуально. Вебстудія Centum-D пропонує розробити вебресурс, відповідний безпосередньо вашому бізнесу. Ми не просто зробимо «простенький» або складний вебресурс — ми втілимо кожне ваше побажання і створимо функціональний інструмент за доступною вартості.

Простий сайт | Чи вартий того?

Невеликий сайт із мінімальною функціональністю поступається повноцінному ресурсу. Однак за невеликого бюджету навіть така ідея за правильної реалізації може стати ефективним поштовхом бізнесу. Якщо ви замислюєтеся про замовлення простого сайту, але не знаєте, який саме потрібен, ви можете звернутися до наших фахівців за телефоном, у соцмережах, месенджерах або через електронну пошту. Найдоступніший варіант — landing page. Такий тип ресурсу допоможе просунути будь-яку позицію з вашого асортименту, послугу, захід — коротше кажучи, закликати до конкретним цільовим дії.

Невеликий бюджет не означає, що ресурс буде поганим і не принесе ніякої вигоди. Головне — працювати з досвідченими фахівцями, вірити у свою ідею і ставитися відповідально до кожного етапу на шляху створення такого ресурсу.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь