Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Замовити сайт на WordPress у Дніпрі

Замовити сайт на WordPress у Дніпрі

Якщо у вас є бажання замовити сайт на WordPress в Дніпрі, не витрачайте дорогоцінний час на вибір фахівця, а відразу без сумнівів звертайтеся в нашу вебстудію. Кожен наш фахівець – досвідчений проєктувальник або розробник, готовий розв’язувати завдання будь-якого характеру, складності. Ми здатні втілювати в реальність вебресурси різних планів з різним функціоналом – починаючи з простих візитівок і продовжуючи функціональними вебмагазинами з безліччю рівнів.

Наші головні спеціалізації включають розробку вебресурсів на WordPress, яка є універсальною системою менеджменту контентом. З її допомогою можна здійснювати практично будь-які ідеї. Само собою, якщо цим займаються наші вмілі програмісти.

Як тільки ми прийняли заявку, нашим проєкт-менеджерам надається допомога в процесі складання і формування технічного завдання. Команда фахівців приступає до розробки, орієнтуючись на деталі документа.

Слід звернути увагу! Можна використовувати як готовий шаблон WordPress, так і написаний варіант з повного нуля. Використання шаблону більш оперативне і менш витратне. Однак розробка з нуля гарантує унікальність, неповторність ресурсу.

Ми знаємо способи оптимізації самого процесу для забезпечення економії часу. Нами проводиться процедура планування кожної окремої стадії, а далі – ми поєднуємо їх і складаємо загальний план проєкту. Професіонали суворо слідують обговореному графіку, тому остаточний варіант ресурсу видається в ваші руки відповідно до встановлених часових рамок, або навіть раніше обговорених часових порогів.

Сайт на WordPress

Крім того, нами не просто виконуються технічні роботи – ми в суворому порядку досліджуємо та аналізуємо різні деталі перед проведенням робіт. За допомогою такого підходу можливо розробляти ресурси, здатні ефективно впливати на основну аудиторію бізнесу.

Слід звернути увагу! Вебстудією надаються різні додаткові послуги, серед яких: можливість оптимізації як внутрішніх елементів, так і зовнішніх; просування в пошукових системах; техпідтримка після видачі проєкту.

Кожен наш клієнт залишався задоволеним рівнем якості створеного сайту, його високою функціональністю, креативним і стильним підходом до оформлення, а також термінами здачі готового вебресурсу – це все підтверджується численними позитивними відгуками. У нашому портфоліо ви можете ознайомитися з прикладами створених нами вебсайтів, серед яких знаходяться і розроблені на WordPress ресурси.

Що є WordPress

Якщо у вас або вашого бізнесу є необхідність у власному ресурсі, але ви точно не знаєте, яким він повинен бути, нами рекомендується оформити замовлення сайту на WordPress в Дніпрі.

Сама CMS була випущена в користування в далекому 2003 року. Однією з її головних переваг є відкритий код, який дозволяє програмістам змінювати його так, як необхідно для виконання завдань практично будь-якого бізнесу.

Окрім того! Зараз ця система управління контентом є найпопулярнішою у світі! Вона слугує “движком” більш ~ 33% усіх вебресурсів, що функціонують. Це слугує найкращим підтвердженням її зручності та високих функціональних можливостей.

На початку WordPress був інструмент для блогових сайтів, сайтів-щоденників. Він дозволяє виробляти наступне:

 • Публікувати статті;
 • Додавати зображення;
 • Коментувати статті, відповідати на коментарі інших відвідувачів.

На цьому закінчується функціонал WordPress’а того часу. Проте ця CMS з величезною швидкістю набирала обертів. Одним з факторів, що сильно вплинули на популярність, є її адміністративна панель. Управління сайтом є настільки простим процесом, що його змогли адмініструвати навіть люди, що ніколи раніше не відкривали браузер.

Творці, спостерігаючи зростання популярності свого творіння, не припиняли його вдосконалення – вони додавали новий функціонал і різні можливості, тим самим розробляючи ряд додаткових плагінів, розширень. Що ми маємо в результаті сьогодні? Правильно – величезний і найзручніший інструмент, що дозволяє створювати:

 • Особистий блог;
 • Контентний ресурс;
 • Сайт-візитівку;
 • Корпоративний сайт;
 • І навіть інтернет-магазин.

Використовуючи дану платформу, ви зможете навіть розмістити фотогалерею, відеогалереї, які буде зручно переглядати. Такі модулі також будуть безвідмовно і без проблем працювати.

WordPress і його переваги

Ми розглянемо ряд головних переваг цього движка, якщо ви все ще не впевнені в необхідності замовлення сайту на WordPress в Дніпрі. Переваг існує безліч і говорити про них можна довго, але ми розглянемо лише основні.

1. WordPress безплатний

Вам не потрібно оплачувати ні копійки за роботу з цим движком. Вам не доведеться платити за те, щоб його використовувати. Вам потрібно платити тільки за проведення роботи програмістами Centum-D зі створення ресурсу з конкретними вимогами, ідеями.

2. WordPress універсальний

Як вже було сказано раніше – на платформі можна розробляти проєкти різнопланові, починаючи найпростішими особистими блогами та продовжуючи вебмагазинами з великим функціоналом.

3. Наявність множинних плагінів і доповнень

Такі розширення дозволяють відчутно спрощувати й без того простий процес адміністрування проєктами. Крім того, вони перетворюють будь-який сайт не просто в ресурс з текстом і зображення, але в ресурс з множинними необхідними функціями. Установка і настройка модулів проводиться в лічені хвилини.

4. Високий показник зручності та простоти

Панель адміністрування дуже просто використовувати, а зрозуміти її можна інтуїтивно. Крім того, вона легко адаптується під кожну людину та ряд її потреб.

5. Можливість оптимізації та просування

Зовнішня і внутрішня оптимізація ресурсу не викличе жодних проблем, як і його пошукове просування. Це обумовлюється дружнім ставленням пошукачів до CMS. Пошукові роботи надають перевагу і прагнуть чистого коду, суворої й зрозумілої структури.

Слід звернути увагу! Деякими користувачами висловлюються нюанси, які полягають у поганій індексації WordPress пошуковими системами, якими користується меншість аудиторії. Але чи є це справжньою проблемою? Сьогодні основний трафік йде з Google і Яндекс, тому такі висловлювання більше є надуманою проблемою.

6. Популярність

Про цю CMS знають багато по всьому світу. Спільнотою розробників завжди надається дружнє ставлення і допомога тим, хто в цьому початківець. На профільних форумах ви можете вивчати питання, а також знаходити відповіді на них. Там же можна знайти людей, здатних розв’язувати практично будь-які проблеми.

До речі! Чи не краще заощадити час і звернутися до нас професіоналів?

7. Регулярне внесення оновлень

Творці WordPress регулярно його вдосконалюють, проводять впровадження нових “примочок” і “фішок”. Це доповнює платформу, роблячи її все комфортнішою й ефективнішою в експлуатації. Захищеність від зломів і атак хакерів також регулярно поліпшується і доповнюється.

Кожне оновлення встановлюється в автоматичному порядку. У більшості випадків у власника ресурсу нема потреби проводити будь-які дії – максимум знадобиться натиснути на кнопку, що приймає оновлення в панелі адміністрування. Поки поновлення впроваджуються, сайт залишається в доступі для відвідувачів.

8. Можливість легко міняти оформлення

Дизайн сайту не пов’язаний з його наповненням. Якщо у вас з’являться ідеї зі зміни оформлення, це не викличе жодної проблеми з функціонуванням і контентом вебсайту. Контент буде залишатися там, де і був – користувачі зможуть легко його переглядати.

Проміжні висновки

Звичайно, ми розповіли далеко не про всі переваги цього движка, але ми дали розуміння про його головні позитивні елементи. Сподіваємося, наданої інформації достатньо, щоб ви були переконані в тому, що замовити сайт на WordPress в Дніпрі – варіант, що для вас підходить, незалежно від типу необхідного вам сайту.

3 Стадії розробки ресурсу на WordPress

За допомогою даної платформи можливо реалізовувати задум будь-якого характеру, навіть найскладніший. Проте рівень успішності проєкту досягне максимуму лише тоді, коли був обраний правильний підхід в проєктуванні та розробці. Процес складається з трьох послідовних стадій.

Створення сайту на Вордпресс

1. Проведення аналітичних досліджень

Фахівцями Centum-D перед проведенням робіт проводяться необхідні аналітичні дослідження. Ми аналізуємо:

 • Нішу замовника;
 • Конкурентну складову;
 • Основну аудиторію бізнесу.

Крім того, нами вивчаються головні завдання та цілі, що переслідуються сайтом, який розробляється.

Результати кожного дослідження допоможуть нам сформувати прототип. Також дослідження допоможуть розробити вебресурс з максимальним рівнем корисності для користувачів, який здатний розв’язувати їхні проблеми.

2. Роботи з проєктування та розробки

Ряд аналітичних досліджень в обов’язковому порядку укладається в основу технічних завдань. Відштовхуючись від створеного документа, фахівці нашої вебстудії приступають до роботи над вебсайтом. Чітко дотримуючись кожної вимоги, побажання клієнта і результатів кожного аналітичного дослідження, ми займемося вивченням:

 • структури;
 • оформлення;
 • функціональних елементів;
 • і т.д.

Єдиний допустимий варіант верстки – адаптивний. Адаптивність є здатністю сайту підлаштовуватися під можливості та дозвіл будь-якого девайса: ноутбука; смартфона; планшета і т.д.

3. Проєкт затверджується і передається в руки замовника

Фахівцями тестується вебресурс. Якщо ресурс функціонує правильно, тут же проводиться його встановлення на інтернет-хостинг. Замовникам надається доступ до володіння ресурсом. На цьому етапі робота вважається завершеною.

4. Надання подальших послуг

Якщо у вас з’явилася ідея замовити сайт на WordPress в Дніпрі, але ви бажаєте більшого, ви можете оформити замовлення будь-якої додаткової послуги. Нами надаються такі: проведення маніпуляцій з оптимізації проєкту; просування; техобслуговування та інші.

4 причини, за якими слід замовити сайт на WordPress в Дніпрі саме в Centum-D

 1. Ми шукаємо оптимальне рішення. Нами розробляються не просто вебресурси, а буквально проєкти, які здатні продавати. Ми допомагаємо вибрати ідеальне рішення, орієнтуючись на нішу замовника, а також ґрунтуючись на цільовій аудиторії бізнесу. Відповідно до цього ми визначаємо структуру, зовнішню складову, список функціоналу.
 2. Просте оформлення замовлення. Щоб оформити замовлення сайту на WordPress, вам необхідно лише зв’язатися з менеджером Centum-D. Якщо необхідно, він надасть допомогу у формуванні детального ТЗ.
 3. Справедливі ціни. Лояльна цінова політика була оцінена нашими клієнтами. Остаточна ціна розробки завжди індивідуальна, а визначається вона для кожного кейса окремо. Формування вартості відбувається згідно з рядом факторів: тип вебресурсу; число сторінок; використання будь-якої функції.
 4. Професіоналізм і великий досвід. Вебстудія Centum-D оперує у сфері розробки ресурсів і їх підтримки понад 10 років. Кожен приклад нашої роботи демонструє кваліфікацію кожного нашого фахівця. Навіть не сумнівайтеся – ми гарантуємо реалізацію кожного вашого задуму та забезпечення успішності вашого бізнесу!
Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь