Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Ринок 21 століття. Що робити і куди бігти

Ринок 21 століття. Що робити і куди бігти

21 століття диктує свої правила й будує нові реалії у світі інтернет-торгівлі. Відкриваючи свій бізнес на просторах інтернету, ви приймаєте виклик і одночасно кидаєте його всім — від конкурентів, які будуть намагатися вас обігнати, і до пошукових роботів, які аналізують ваш бізнес під час просування. Будь-яка складність і ризик, своєю чергою, загартовує вас і змушує йти далі, вдосконалюватися, виживати.

Через регулярні зміни будь-який бізнес змушений відмовлятися від довгострокового планування і віддавати перевагу ситуативному підходу.

Тенденції 21 століття

Електронна комерція як і раніше відштовхується від умов COVID-19, який є визначальним чинником і здатний впливати на бізнес у довгостроковій перспективі. Багато фахівців у всьому світі говорять про одне: до 2025 року загальносвітові продажі будуть складатися на 25 % саме з продажів в інтернеті на відміну від нинішніх 15 %. Проте самостійно цей процес не запустити — вплив має надаватися інтернет-магазинами за допомогою їхнього розвитку, збільшення асортименту, покращення сервісу, підвищення зручності платежів і т. ін.

Але як розвиватися, коли передбачити банальну відвідуваність уже не так просто, а прогнози вже ніхто не береться складати, та і взагалі — сенсу немає з огляду на їхню малу ефективність? Відповідь проста — не чекати, робити, тестувати. Поки ви сидите в очікуванні нових посібників, ваші конкуренти діють, впроваджують нові методи, оцінюють їхню ефективність і успішно просуваються. Наздоганяти їх у такому випадку буде непросто, але цілком можливо — віддавайте перевагу індивідуальним рішенням, які можна підлаштувати під свій бізнес і оптимізувати процеси саме свого підприємства. Нинішня мінливість викликає необхідність вибирати швидкодійні та високоефективні методи, здатні забезпечити вас майже миттєвим результатом.

Тренди інтернет-торгівлі

Як вижити та на що орієнтуватися?

Здатність «виживати» прирівнюється до здатності знаходити доступні можливості й ефективно користуватися ними незалежно від умов. Якщо бізнес зазнає збитків — проаналізуйте основні показники та ефективність певних елементів (дизайн, юзабіліті, контент) і переробіть їх, а якщо не вдається обходити конкурентів і діставати нових клієнтів — задумайтеся про нову рекламну кампанію або про довгострокове просування, яке вже тривалий час залишається непохитним способом просування. Рішень і методів є величезна безліч, поміж яких неможливо вибрати кращі. Залишається лише спробувати та визначитися з найбільш відповідних конкретно для ваших потреб.

Ми, своєю чергою, виділимо види інструментів, здатних як оптимізувати внутрішні процеси бізнесу (бухгалтерія, проєкт-менеджмент), так і поліпшити ситуацію на інших фронтах (реклама, залучення цільової аудиторії):

  • Для управління процесами бізнесу. CRM-система, ПО бухгалтерського обліку, складського обліку;
  • Для управління персоналом. Планувальник завдань, відеоконференція, чат;
  • Для залучення аудиторії. Контекстна реклама, SEO-просування, таргетована реклама;
  • Для аналітики реклами. Google.Analytics & Яднекс.Метрика, наскрізні методи аналітики.

Для кожного пункту існує безліч інструментів, які варіюються залежно від особливостей бізнесу, його діяльності, потреб. Кожен інструмент дозволяє адаптувати всі необхідним чином, що безумовно позначиться на подальшому шляху розвитку, а також спровокує зростання показників підприємства.

Ринок 21 століття. Що робити та куди бігти? | Підбиваючи підсумки

«Текуча» реальність може викликати різні труднощі, проте це не є приводом зупинятися та опускати руки — завжди існує можливість повернутися в лад і здобути кращі показники. Впроваджуйте різні рішення, які вам раніше не симпатизували, не чекайте будь-яких вказівок і будьте впевнені — стати краще можна лише за допомогою руху й розвитку.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь