Створення, розробка та просування сайтів Centum-D Як збільшити онлайн-продажі: топ-5 способів

Як збільшити онлайн-продажі: топ-5 способів

Перехід бізнесу в онлайн – це тільки перший крок на шляху до успішного просування і збільшення прибутку. Для того, щоб залучати все більше клієнтів і при цьому залишатися в списку кращих, необхідно постійно працювати над розширенням асортименту своїх товарів або послуг, а також поліпшенням сервісу. Не менш важливою є розробка успішної стратегії просування на ринку. Вибір тих чи інших інструментів залежить, в першу чергу, від специфіки роботи компанії та цілей її розвитку. Існують кілька універсальних способів просування і збільшення продажів, які можуть використовувати всі учасники ринку, незалежно від сфери своєї діяльності. Розповідаємо про них нижче.

Налаштуйте автоматизовані продажі

Автоматизація продажів – це не притягнення спеціальних роботів для продажу товару, а налаштування конкретних інструментів на допомогу менеджерам компанії. Впровадження автоматизації складається з декількох кроків:

  • розробка регламенту роботи онлайн-магазину та його працівників;
  • інтеграція системи управління сайтом з розробленим регламентом;
  • налаштування системи обліку і звітності для відділу продажів;
  • тестування роботи відділу продажів в реальних умовах і внесення необхідних змін.

Впровадження автоматизації дозволить ефективно налагодити комунікацію з клієнтами і відстежувати результати роботи інтернет-магазину в цілому або його відділів.

Вивчіть основи онлайн-маркетингу

Ті, хто вибирають сферу продажів онлайн і вирішуються на відкриття інтернет-магазину, повинні ознайомитися з ключовими маркетинговими поняттями. Контекстна реклама, таргетинг, вебаналітика – це тільки базові поняття, необхідні для успішного просування в інтернеті. Можна пройти практичні курси з вивчення каналів інтернет-маркетингу, але простіше і швидше звернутися до інтернет-маркетолога, який володіє необхідними навичками й досвідом роботи у сфері онлайн-продажів. Звернувшись в студію Centum-D, ви отримаєте кваліфіковану консультацію з інтернет-маркетингу, послуги з налаштування контекстної реклами й практичну допомогу в просуванні.

Яскравим прикладом вдалого використання онлайн-маркетингу професіоналами є компанія Medavita. До звернення в студію Centum-D про існування бренду мало хто знав. Після проведення комплексного SEO-аудиту ринку, збору семантичного ядра і синхронізації результатів вебаналітики з сайтом за допомогою CMS OpenCart охоплення цільової аудиторії склало понад 80% території України, причому просування зайняло менше ніж рік.

Основи онлайн-маркетингу

Оптимізуйте використання каналів продажів

Не всі використовувані платформи для просування можуть приносити бажаний результат. Причиною може бути неефективна реклама і висока вартість конверсії трафіку. Для визначення продуктивності різних каналів просування товарів можна використовувати лічильники клієнтів на сайті й відстеження дзвінків. Це дозволить оптимізувати витрати на просування і перерозподілити ресурси на більш результативні дії для подальшого закріплення досягнутих показників.

Зробіть ставку на програму лояльності

Одноразові покупки в інтернет-магазині не дуже вигідні для просування. Необхідно зацікавити покупців, щоб вони і в майбутньому придбали необхідні товари або замовляли послуги саме на вашому сайті. Запропонуйте своїм клієнтам участь в програмі лояльності. Її впровадження дозволить:

  • отримати повну та вірогідну інформацію про цільову аудиторію;
  • підвищити сервіс у вашому онлайн-магазині;
  • налагодити плідну комунікацію.

Для просування можна використовувати не тільки систему постійних бонусів, але й одноразові знижки і безкоштовний контент, орієнтований на цільову аудиторію.

Працюйте над модернізацією сайту

Успішне просування і збільшення прибутку у сфері онлайн вимагають комплексного підходу, і вдосконалення інтернет-магазину є не менш важливим кроком, ніж налаштування реклами. Якісне наповнення сторінок, зручна навігація по розділах, привабливий дизайн – ось що дозволить створити перше позитивне враження. При цьому платформа повинна коректно працювати на різних типах призначених для користувача пристроїв в будь-який час доби.

Наприклад, агентству зовнішньої реклами Revolt знадобилося оновлення деяких розділів сайту. Компанія звернулася до команди розробників з Centum-D, які внесли ряд виправлень і вдосконалили сторінку для онлайн-заявок. Після цього кількість безкоштовних звернень збільшилася в рази, перевищивши навіть показники з платної реклами.

Успішне просування складається з цілого комплексу інструментів, які продуктивно працюють тільки в сукупності. Студія веброзробок Centum-D – це не тільки якісні послуги зі створення сайтів, але і надійна маркетингова підтримка – від розробки фірмового логотипа до просування бренду. Ми допоможемо досягти топових позицій і утримати своє лідерство.

Підпишіться, щоб дізнаватися про нові статті першими.
Ми не надсилаємо спам.
Кількість голосів: 0

Коментарі

Залишити відповідь